Igorko, tebe už načisto šibe?

Dnes som si po dlhšej dobe zapla televízor a to som nemala robiť, lebo ako prvého som tam v rámci predvolebnej kampani uvidela Matoviča. Ale keby len jeho…

Najprv sa tam objavila pani Kušnírová a hovorila niečo v tom zmysle ( nebudem citovať lebo som si to nezapamätala presne, ale to nie je podstatné ) že jej dcéra si práve vyberala svadobné šaty ked ju zastrelili. A potom sa tam objavil Matovič a zasa bľabotal niečo o tom aby sme nedovolili návrat mafie. Samozrejme tým narážal na stranu Smer.

A tak sa chcem spýtať či už niekto dokázal že Fico je mafián a že má niečo spoločné so smrťou tých dvoch mladých ľudí ? Lebo ak nie, tak ako si môže dovoliť niekoho takto osočovať?

Predvolebná kampaň je jedna vec, ale toto už je vrchol nevkusu a úplné dno ktoré by človek nečakal ani len od Igora, lebo všetko by malo mať svoje hranice. Ani mi nevadilo tak že dokola trepe o mafii, nato som si už zvykla, veď čo má robiť, keď nič iné nevie? Skôr mi vadí že do toho zatiahol tú úbohú pani ktorá prišla o dcéru, že ju zneužil na svoju predvolebnú kampaň. Lebo profitovať z nešťastia iných je cez čiaru. A tej pani sa tiež čudujem, že sa na to dala.

Ja len dúfam že už druhýkrát mu voliči na tú istú pesničku nenaskočia a že tento jedinec sa nedostane do parlamentu, ani len do opozície, lebo by sme mali o cirkus postarané ďalšie 4 roky.

Už ho prosím niekto zavrite kam patrí a zahoďte kľúč…..

Moje „zábavné “ zážitky s operáciou

13.12.2024

Keďže teraz mám času habadej, po dlhej dobe som sa rozhodla napísať blog, ktorý možno niekoho aj pobaví, alebo aspoň zaujme. Času mám dosť preto, lebo ako už nadpis naznačuje, som v nemocnici po operácii ktorú som zdarne prežila 🙂 Mám za sebou výmenu môjho bedrového kĺbu za umelý. Koxartrózu mi diagnostikovali ešte pred 10 rokmi, ale 9 rokov to bol prvý, teda [...]

Pána Fica sa nezbavíte !

19.05.2024

Áno, tvrdím že ste sa ho chceli zbaviť už viackrát, aj keď iným spôsobom. Prvýkrát to bolo v roku 2018 po vražde novinára. Bol nútený vzdať sa postu premiéra. Vyzeralo to s ním veľmi biedne a nikto by vtedy neveril že sa niekedy ešte vráti. Lenže vďaka tomu že sa k moci dostala nevzdelaná, neschopná, amatérska vláda, ktorá denno-denne svojimi extempore dráždila [...]

Pán Ódor, prestaňte tliachať….

07.05.2024

Áno, poslúchnite vašu prezidentku a prestaňte tliachať. Reagujem tým na veľkoplošné reklamné plagáty ktoré zaplavili minimálne Bratislavu. Vraj “ UDRŽÍME SLOVENSKO V EURÓPE „ Tak sa pýtam, vari sa niekto snaží premiestniť Slovensko na nejaký iný kontinent? Veď keby tam progresívci napísali na záver že v EÚ, tak by to dávalo aký-taký zmysel. ale v Európe [...]

nehoda

Po zrážke s kamiónom zomrel pri Semerove 47-ročný vodič

02.08.2025 10:22

To, prečo k zrážke došlo, zatiaľ nie je jasné.

Trump

39-percentné clo od Trumpa: A Švajčiarsko zrazu zostalo osamotené. Rúbal Bern príliš vysoko?

02.08.2025 10:00

Denník z toho vyvodzuje, že je potrebné, aby sa táto alpská krajina viac orientovala na Európu.

San Bartolomé de Pinares / Oheň / Vatra / Kôň / Skákanie koní cez oheň /

V JAR zahynulo pri rituáli dospievania tento rok 25 mladých mužov

02.08.2025 08:54

Rituál je hlboko zakorenený v juhoafrickej kultúre a praktizujú ho etnické skupiny ako Xhosa a Ndebele.

Babiš, Fico

Hrabko: Po českých voľbách je šanca obnoviť spoločné rokovania vlád, ale nebude to také ako predtým

02.08.2025 08:19

Šanca na obnovenie spoločných rokovaní slovenského a českého vládneho kabinetu po jesenných parlamentných voľbách v Českej republike tu je.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 102
Celková čítanosť: 431221x
Priemerná čítanosť článkov: 4228x

Autor blogu

Kategórie