Založ si blog

Vari už respirátory nepomáhajú ?

Pýtam sa preto, lebo podaktorí naši “ odborníci “ vyhlasujú že Omikronom sa nakazíme všetci. Alebo ako tvrdí Matovič, onedlho budeme všetci zaočkovaní, buď nás zaočkuje vakcína, alebo Omikron.

A ja sa znova pýtam, načo sú nám teda akékoľvek opatrenia, keď nás pred Omikronom aj tak neochránia ? Keď nám tvrdia že sa všetci nakazíme ? Ale na základe čoho to tvrdia, vari majú kryštáľovú guľu ?

Nemajú nás tie úžasné a účinné respirátory chrániť pred nákazou ? Či voči Omikronu sú neúčinné ? Však ich máme nosiť v interiéri a už aj v exteriéri. Mne z toho vychádzajú len dve možnosti. Buď nám klamú že sa všetci nakazíme, alebo nám klamú že respirátory sú voči vírusu účinné.

Načo treba segregovať ľudí, veď je to jedno, aj tak sa všetci nakazíme ?

Načo vyhadzovať toľké peniaze za testovanie, keď už dopredu vedia, že budeme všetci nakazení ?

Načo sa stále vyhrážajú povinným očkovaním, keď nás Omikron zaočkuje ?

Dáva to niekomu logiku ? No asi tým “ vysoko inteligentným “ áno, lenže mne nie, zrejme preto že som taká “ jednoduchšia „.

No ako si to tí inteligentní vysvetlia ak sa nenakazím ? Lebo sa tak nestalo v prvej, druhej, ani v tretej vlne. Možno preto lebo som sa nebála Alfy, Bety, Delty a nebojím sa ani Omikronu. A nebudem sa báť ani keď prídu ďalšie písmená gréckej abecedy. Proste ma to nevystraší a basta. A ak sa nenakazím tak sa priznajú že klamali, alebo ma vyhlásia za zázrak prírody ? Pravdou však je, že ak sa nenakazím, tak je to len a len vďaka môjmu pozitívnemu mysleniu a mojej silnej imunite, ktorú sa naši “ odborníci “ snažia všemožne popierať, ako keby ani neexistovala.

A tá imunita mi nespadla len tak z neba, ale celý život robím všetko preto aby som ju mala a obzvlášť v dobe covidovej. Nie, nehovorím o umelých vitamínoch, tie som nikdy neužívala okrem vitamínu D v zime kedy to nemám zo slnečných lúčov. Ale všetky ostatné vitamíny mám z čo najviac prírodnej stravy ( domáce bio ovocie a zelenina, vajcia, mäso, aj mäsové výrobky, domáci chlieb, atď. ) Každý deň svojho života mám veľa pohybu ( fyzická práca, prechádzka na čerstvom vzduchu, práca v záhrade, plávanie, joga, sauna atď. ) No najmä ignorujem všetky hrôzostrašné správy o covide, nestresujem sa a taktiež ignorujem všetky neúčinné, nezmyselné pandemické opatrenia. Teda namiesto chemického sajrajtu zvanou dezinfekcia mi stačí voda a mydlo, rúška a respirátory len minimálne na pár minút tam, kde sa tomu nedá vyhnúť a najmä žiadna izolácia, ale skoro normálny život ako pred dobou covidovou. Lebo človek je spoločenský tvor, preto sa nemá vyhýbať spoločnosti ľudí, lebo izolácia škodí psychike. A keď psychika nie je v poriadku, človeku sa zníži imunita a potom ľahšie ochorie. Tým, ktorí by mi radi v tomto oponovali odkazujem : Ako si teda vysvetľujú že mnohí ľudia, ktorí všetky opatrenia poctivo dodržiavali, navyše sú aj trikrát očkovaní, už Covid mali a ja a mnoho iných ľudí, ktorí sa správajú rovnako a sú neočkovaní ako ja, tak nám sa Covid oblúkom vyhol ? Ale však verím že títo ľudia sú múdri a nejaké vysvetlenie majú a keby aj nie, tak im to povedia na Markíze, alebo im to vysvetlí Sabaka či Krčméry a potom ma s radosťou poučia.

Na záver sa ešte vrátim k Matovičovi. Z môjho pohľadu sa tento človek odkedy je vo vláde, len dvakrát zachoval príčetne. A to nedávno keď vyhlásil že v povinnom očkovaní nevidí zmysel. A vtedy keď nechal na Slovensko doviezť Sputnik V. Lebo aj keď ja nie som zástancom očkovania žiadnou z dostupných vakcín, som, vždy som bola a vždy budem za slobodnú voľbu. A faktom je, že v tej dobe o túto ruskú vakcínu malo záujem dosť veľké množstvo ľudí. To, že im to všemožne znechutili, je už iná vec. A viem, že Matovič nie je svätý, verím že ak to urobil, mal na to nejaký zištný dôvod, zrejme zvýšenie percent. Rovnako teraz, keď nepretláča to povinné očkovanie, asi tiež “ citlivo vníma “ nálady v spoločnosti, tým pádom vie, že by to nebol dobrý ťah.

A tým, ktorí ešte stále neprekukli o čo v tejto “ pandémii “ ide, keď už len fakt že WHO musela zmeniť definíciu pandémie, aby ju vôbec mohla vyhlásiť, alebo koľko bolo nezmyselných, protirečivých opatrení vlády a ich odborníkov, koľko bolo lži, poloprávd a utajovaných informácií, koľko nových informácií skoro denne vychádza najavo, tak tým odkazujem, aby skúsili zapojiť to čo majú medzi ušami a potom možno pochopia. Potom možno prestanú všetko čo sa im nepáči iba ako papagáji vyhlasovať za konšpirácie a tiež prestanú všetkých ktorí rozmýšľajú vlastným rozumom a nenechajú sa ovplyvniť tou “ jedinou pravdou “ označovať za konšpirátorov.

Lebo ak mňa za to že samostatne myslím označí niekto za konšpirátora, tak budem hrdá na to že ním som.

Prestaňte sa už vy dvaja hádať, kto je väčší idiot, nikoho to nezaujíma….

30.09.2022

Lebo jeden z vás je za 18 a druhý bez dvoch za 20. Samozrejme tým myslím Matoviča a Sulíka a kľudne k nim môžeme pripočítať všetkých ostatných. Kollára, Remišovú, ministrov, poslancov, ako aj prezidentku. Lebo ani jeden z nich nič dobré pre Slovensko a Slovákov neurobil. Ani nemohli urobiť, lebo sú absolútne neschopní, nekompetentní amatéri. Hociktorá upratovačka by [...]

Zabudnite že budem doma nosiť svetre !

01.09.2022

Dlhšiu dobu som blog nenapísala, no v poslednej dobe cítim že už nedokážem mlčať a som naštvaná za to v akom svete žijeme. Toľko tuposti čo tu za posledné 2 roky vyprodukovala táto vládna “ elita “ tu nebolo dokopy za 30 rokov. A tým nemyslím len tú slovenskú, ale zdá sa že všetci v tej EU zošaleli, alebo naopak, veľmi dobre vedia čo robia a prečo. Tak [...]

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 293713x
Priemerná čítanosť článkov: 3455x

Autor blogu

Kategórie