Založ si blog

Vari už respirátory nepomáhajú ?

Pýtam sa preto, lebo podaktorí naši “ odborníci “ vyhlasujú že Omikronom sa nakazíme všetci. Alebo ako tvrdí Matovič, onedlho budeme všetci zaočkovaní, buď nás zaočkuje vakcína, alebo Omikron.

A ja sa znova pýtam, načo sú nám teda akékoľvek opatrenia, keď nás pred Omikronom aj tak neochránia ? Keď nám tvrdia že sa všetci nakazíme ? Ale na základe čoho to tvrdia, vari majú kryštáľovú guľu ?

Nemajú nás tie úžasné a účinné respirátory chrániť pred nákazou ? Či voči Omikronu sú neúčinné ? Však ich máme nosiť v interiéri a už aj v exteriéri. Mne z toho vychádzajú len dve možnosti. Buď nám klamú že sa všetci nakazíme, alebo nám klamú že respirátory sú voči vírusu účinné.

Načo treba segregovať ľudí, veď je to jedno, aj tak sa všetci nakazíme ?

Načo vyhadzovať toľké peniaze za testovanie, keď už dopredu vedia, že budeme všetci nakazení ?

Načo sa stále vyhrážajú povinným očkovaním, keď nás Omikron zaočkuje ?

Dáva to niekomu logiku ? No asi tým “ vysoko inteligentným “ áno, lenže mne nie, zrejme preto že som taká “ jednoduchšia „.

No ako si to tí inteligentní vysvetlia ak sa nenakazím ? Lebo sa tak nestalo v prvej, druhej, ani v tretej vlne. Možno preto lebo som sa nebála Alfy, Bety, Delty a nebojím sa ani Omikronu. A nebudem sa báť ani keď prídu ďalšie písmená gréckej abecedy. Proste ma to nevystraší a basta. A ak sa nenakazím tak sa priznajú že klamali, alebo ma vyhlásia za zázrak prírody ? Pravdou však je, že ak sa nenakazím, tak je to len a len vďaka môjmu pozitívnemu mysleniu a mojej silnej imunite, ktorú sa naši “ odborníci “ snažia všemožne popierať, ako keby ani neexistovala.

A tá imunita mi nespadla len tak z neba, ale celý život robím všetko preto aby som ju mala a obzvlášť v dobe covidovej. Nie, nehovorím o umelých vitamínoch, tie som nikdy neužívala okrem vitamínu D v zime kedy to nemám zo slnečných lúčov. Ale všetky ostatné vitamíny mám z čo najviac prírodnej stravy ( domáce bio ovocie a zelenina, vajcia, mäso, aj mäsové výrobky, domáci chlieb, atď. ) Každý deň svojho života mám veľa pohybu ( fyzická práca, prechádzka na čerstvom vzduchu, práca v záhrade, plávanie, joga, sauna atď. ) No najmä ignorujem všetky hrôzostrašné správy o covide, nestresujem sa a taktiež ignorujem všetky neúčinné, nezmyselné pandemické opatrenia. Teda namiesto chemického sajrajtu zvanou dezinfekcia mi stačí voda a mydlo, rúška a respirátory len minimálne na pár minút tam, kde sa tomu nedá vyhnúť a najmä žiadna izolácia, ale skoro normálny život ako pred dobou covidovou. Lebo človek je spoločenský tvor, preto sa nemá vyhýbať spoločnosti ľudí, lebo izolácia škodí psychike. A keď psychika nie je v poriadku, človeku sa zníži imunita a potom ľahšie ochorie. Tým, ktorí by mi radi v tomto oponovali odkazujem : Ako si teda vysvetľujú že mnohí ľudia, ktorí všetky opatrenia poctivo dodržiavali, navyše sú aj trikrát očkovaní, už Covid mali a ja a mnoho iných ľudí, ktorí sa správajú rovnako a sú neočkovaní ako ja, tak nám sa Covid oblúkom vyhol ? Ale však verím že títo ľudia sú múdri a nejaké vysvetlenie majú a keby aj nie, tak im to povedia na Markíze, alebo im to vysvetlí Sabaka či Krčméry a potom ma s radosťou poučia.

Na záver sa ešte vrátim k Matovičovi. Z môjho pohľadu sa tento človek odkedy je vo vláde, len dvakrát zachoval príčetne. A to nedávno keď vyhlásil že v povinnom očkovaní nevidí zmysel. A vtedy keď nechal na Slovensko doviezť Sputnik V. Lebo aj keď ja nie som zástancom očkovania žiadnou z dostupných vakcín, som, vždy som bola a vždy budem za slobodnú voľbu. A faktom je, že v tej dobe o túto ruskú vakcínu malo záujem dosť veľké množstvo ľudí. To, že im to všemožne znechutili, je už iná vec. A viem, že Matovič nie je svätý, verím že ak to urobil, mal na to nejaký zištný dôvod, zrejme zvýšenie percent. Rovnako teraz, keď nepretláča to povinné očkovanie, asi tiež “ citlivo vníma “ nálady v spoločnosti, tým pádom vie, že by to nebol dobrý ťah.

A tým, ktorí ešte stále neprekukli o čo v tejto “ pandémii “ ide, keď už len fakt že WHO musela zmeniť definíciu pandémie, aby ju vôbec mohla vyhlásiť, alebo koľko bolo nezmyselných, protirečivých opatrení vlády a ich odborníkov, koľko bolo lži, poloprávd a utajovaných informácií, koľko nových informácií skoro denne vychádza najavo, tak tým odkazujem, aby skúsili zapojiť to čo majú medzi ušami a potom možno pochopia. Potom možno prestanú všetko čo sa im nepáči iba ako papagáji vyhlasovať za konšpirácie a tiež prestanú všetkých ktorí rozmýšľajú vlastným rozumom a nenechajú sa ovplyvniť tou “ jedinou pravdou “ označovať za konšpirátorov.

Lebo ak mňa za to že samostatne myslím označí niekto za konšpirátora, tak budem hrdá na to že ním som.

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Prečo ? Časť 2. Prečo budem voliť Fica ?

22.02.2022

Lebo rada štvem ľudí. No nie všetkých, iba tých, ktorí Fica nenávidia a nenávidia ho tak veľmi, až sa tou nenávisťou priam zadúšajú. Ale keď sa ich spýtate, prečo ho tak nenávidia, tak buď nevedia povedať, alebo odpovedia trápnou frázou ktorú im denne médiá a dnešná vláda sugerujú, že je mafián a kradol. A ja sa pýtam, ktorý politik pred Ficom nekradol a kde sú [...]

Prečo ? Časť 1. Prečo už nechcem byť členom politickej strany ?

19.02.2022

Koncom mája 2021 som vstúpila do hnutia Republika. A teraz z nej vystupujem, resp. moje členstvo v tomto roku skončí ak nezaplatím členský poplatok. Prečo ? No rozhodne nie preto že by som princípy a ideológiu tejto strany neuznávala. Naopak plne s ňou súhlasím. Myslím si že každý kto chcel vidieť a počuť, tak mohol zistiť že táto strana denne od jej vzniku prezentuje [...]

pád, sucho

Miláno pre sucho vypína fontány. Šetrite vodou, odkázalo občanom

25.06.2022 22:11

V Taliansku sa podľa odhadov 42 percent pitnej vody stráca v dôsledku starých a zle udržiavaných potrubí.

Drevo

Cena dreva v Česku stúpla trojnásobne, ľudia sa zásobujú aj na desať zím

25.06.2022 21:30

Ešte v roku 2019 bola priemerná cena dreva 853 Kč (34,49 eura) za kubík a museli ho dávať do medziskladov.

Igor Matovič / Richard Sulík /

Matovič vyzýva na odpustenie. Sulík: Mám veľkú trpezlivosť, ale...

25.06.2022 20:55

Len od nedele do stredy SaS urobila 365 útokov voči OĽaNO, vypočítal Matovič.

Vitalij Kličko

Mysleli si, že hovoria s Kličkom. Starostovia metropol naleteli podvodníkovi. Bolo za tým Rusko?

25.06.2022 19:24

Skutočný Kličko vyzval na objasnenie tejto záležitosti a upozornil, že na rozhovory v angličtine či nemčine nikdy nepotrebuje tlmočníka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 276509x
Priemerná čítanosť článkov: 3331x

Autor blogu

Kategórie