Založ si blog

Bol Macron na školení u Matoviča ?

Macron totiž vyhlásil že neočkovaných Francúzov chce naozaj naštvať. No takého máme aj na Slovensku ktorý rád ľudí štve. Dokonca to dávnejšie na sociálnej sieti verejne vyhlasoval.

Nuž tak ako Matovičovi, aj Macronovi a mnohým iným politikom sa to darí, lebo všade kde existuje koronateror, ľudia už naštvaní sú.

Macron ďalej tvrdí nasledovné : Nezaočkovaných Francúzov budem trápiť až do konca, taká je moja stratégia. Nepošlem ich do väzenia, nebudem ich očkovať nasilu, ale budú mať obmedzený prístup k dôležitým spoločenským aktivitám. Nebudú môcť chodiť do reštaurácií, kaviarní a barov, ani do kina či do divadla.

To fakt ? Kino a divadlo ako dôležitá spoločenská aktivita ? Myslím že Francúzi to prežijú, bez toho sa ozaj dá plnohodnotne žiť.

Macronko, Francúzi sa ti môžu vykašľať na to kino, aj na tie reštaurácie, presne tak ako aj my nezaočkovaní Slováci na to zvysoka kašleme. Ale buď frajer a keď ich chceš naozaj naštvať, tak im zakáž vstup do potravín a potom uvidíš ako sa ti ich podarí naštvať. Ale na to si netrúfaš však ?

Však uvidíme kto dlhšie vydrží, vy ktorí sa pretekáte kto vymyslí väčšie tupé obmedzenie pre neočkovaných, alebo my, ktorí stále odolávame.

Ale aspoň nejaké plusové body u mňa má ten Macron za ten výrok, že ich nepošle do väzenia, ani ich nebude nasilu očkovať.

Dúfam že naši plagiátori sa ním budú inšpirovať……

Prestaňte sa už vy dvaja hádať, kto je väčší idiot, nikoho to nezaujíma….

30.09.2022

Lebo jeden z vás je za 18 a druhý bez dvoch za 20. Samozrejme tým myslím Matoviča a Sulíka a kľudne k nim môžeme pripočítať všetkých ostatných. Kollára, Remišovú, ministrov, poslancov, ako aj prezidentku. Lebo ani jeden z nich nič dobré pre Slovensko a Slovákov neurobil. Ani nemohli urobiť, lebo sú absolútne neschopní, nekompetentní amatéri. Hociktorá upratovačka by [...]

Zabudnite že budem doma nosiť svetre !

01.09.2022

Dlhšiu dobu som blog nenapísala, no v poslednej dobe cítim že už nedokážem mlčať a som naštvaná za to v akom svete žijeme. Toľko tuposti čo tu za posledné 2 roky vyprodukovala táto vládna “ elita “ tu nebolo dokopy za 30 rokov. A tým nemyslím len tú slovenskú, ale zdá sa že všetci v tej EU zošaleli, alebo naopak, veľmi dobre vedia čo robia a prečo. Tak [...]

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

odhŕňač, BBSK, nové autá, zimná údržba

Flotila zimnej údržby stála župu osem miliónov eur. Rovnaký balík chce vraziť do ďalších áut

06.10.2022 16:17

Nové mechanizmy pomôžu aj na komplikovaných horských prechodoch.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 293711x
Priemerná čítanosť článkov: 3455x

Autor blogu

Kategórie