Založ si blog

Nie, vakcína vám neprinesie slobodu

Nasledujúce riadky nebudú z mojej hlavy, uverejňujem článok istého dobrého známeho ktorý ma o to požiadal.

Celý rok začal smutnou udalosťou. V pomerne vysokom veku zomrela jeho mama. Nie, nestretla sa s globálnou pliagou, ale proste odišla keď unavené srdce dotlklo.

Život však nezastane, on nie je človekom depresií a trvalého smútku. Musí naplno pracovať, hoci práca je v zahraničí, stále v relatívnom dosahu jazdy autom. A je to hodne dobrá aj ohodnotená práca.

No z Ďalekého Východu vraj v lietadlách priletel novodobý mor a v polovici marca 2020 už intuitívne cítil, že svoj rodný dom pod lesmi neuvidí tak skoro.

Začína viac sledovať situáciu, tuší ako po rokoch keď politické rošády mal doslova “ na háku “ musí viac vnímať. Všadeprítomné karantény, hranice zablokované a každodenný podprahový výplach s emóciou strachu sa nedá ignorovať. Senzitívnejší ľudia sú zrelí na prášky. Klasickí hypochondri takmer v paralýze.

On sa nebojí. Podvedome dôveruje svojmu telu. Zhruba 30 rokov neužil antibiotikum, neležal s teplotou. Cenný dar genetiky rodičov aj starých rodičov. Udržiava sa vo forme dlhými výšľapmi v lesoch, občas si zabehá. S príchodom leta chodí plávať.

Politici sa cítia dobre. Vraj všetko kontrolované vyriešili. Hahaha….

Prišlo leto, ustúpila pliaga a ľudia si naivne začínali myslieť ako to “ Veľký Kecal “ dokázal zvládnuť :-)) Zabúdali na jeho faloš, podvody a manipulácie. Netušili aký diabolský plán Veľký Kecal chystá na Dušičky, na novembrové sychravé dni…..ľudia zabúdali že politikom sa nedôveruje, že oni majú byť pod neustálou kritikou.

On to sleduje zvonku. Smutne. Je to šikana národa v priamom prenose. Veľký Kecal je v extáze. Poskokovia, pritakávači sú nadšení, veď kontrolovaná masa ľudí stojí pravidelne v radách aby dostali posvätnú špachtľu do nosa. Mnohí neskôr zomrú……

On už tuší následnosti. Príde ďalší systémový tlak. Zase. Iba hlavným motívom už nebudú testy ale vakcíny. Stále hľadá medzery v systéme reštrikcií, tam kde žije nájde nebojácneho holiča čo ho ostrihá, vie ako ísť na drink do zamknutej reštaurácie. Tam kde žije ho nenútia celú zimu aby sa podrobil vrtaniu v nose. Na námestí malomesta voľne dýcha bez handry na nose. Zvládol šikovne prejsť hranice v horách. Odjakživa má v sebe vlastnosť rebélie.

Bol skeptik k prichádzajúcim vakcínam. Hlavne nemajú ukončené posledné fázy vývoja. Je preferovaný geopolitický rodokmeň a vakcína vyvinutá a vyrobená na východ od nás je hybridná zbraň ? 🙂 Odmieta prijať vakcínu pod politickospoločenským nátlakom.

Záverom : bol skeptik a stále je skeptik. No má teraz v sebe jednodávkovú medicínu. Paradox ? Zmenil názory ? Nezmenil. Nie je stotožnený so svojou vakcínou. A nebude verejne podporovať dnešné kampane. Naopak, pôjde s odporcami aj protestovať. Aspoň v tom zahraničí.

Všetko čo je v pozadí jeho rozhodnutia nemôže byť zverejnené, lebo chráni svoje súkromie. No jedno je isté, od dobrovoľnosti je to na míle vzdialené.

Môžete ho radikálne odsúdiť, všetkým reakciám je otvorený……

Mám odkaz pre Cigánikovú a Nicholsonovú

16.09.2021

Lebo tieto dve dámy sa nezmestia do kože a provokujú a provokujú….. To bolo rečí od našich politikov keď tu bol pápež ako treba upokojovať vášne, ako sa máme spájať, ako máme šíriť dobro, lásku a mier….. A ešte si niekto trúfa povedať že nezaočkovaní šíria nenávisť a sú agresívni ? A pritom stále čítam a počúvam len o tom ako sa podaktorí [...]

Ďakujem pánovi doktorovi Weisovi

15.09.2021

Za to že pre nás tak urputne bojuje. Aj keď sa obávam že zbytočne. Narážam na jeho “ Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky „ Áno, bojuje aj inak. Jeho “ Podanie na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch “ vnímam veľmi pozitívne. Hoci keď vidím čo sa deje vo svete ohľadom covid [...]

Na Slovensku máme najlepšie vakcíny……

22.08.2021

Ako inak si máme vysvetliť že v mnohých krajinách s vyššou mierou zaočkovanosti ako u nás počet pozitívnych na koronavírus neustále rastie. Či už v médiách informovali o tom či tí naši pozitívne testovaní boli zaočkovaní či nezaočkovaní ? Stavím sa že keď u nás vo veľkom nastúpi tretia vlna o tom hovoriť nebudú. A keď budú, tak budú zasa klamať že tí [...]

navaľný navalnyj

Navaľnyj zostáva väzňom so sklonmi k úteku, súd zamietol jeho odvolanie

23.09.2021 16:53

Navaľnyj sa na pojednávaní zúčastnil prostredníctvom videokonferencie z väzenského tábora č. 2 v meste Pokrov, kde si odpykáva svoj trest.

právo, súd, spravodlivosť, rozsudok, justícia,

Zástupcovia justičných inštitúcií vyzývajú na odbornú diskusiu k systémovým zmenám

23.09.2021 16:42

Najvyšší súd, Generálna prokuratúra, Najvyšší správny súd a SAK sa nebránia verejnej kontrole, tá by však podľa nich mala ostať kontrolou a nie verejným nátlakom.

mikulec heger matovič

Mikulec vyjadril podporu čestným policajtom, premiér prosí občanov o trpezlivosť

23.09.2021 16:01

Podľa Matoviča frekvencia tlačových konferencií Smeru je dôkazom toho, že Mikulec je dobrý minister.

Dobré srdce

Dobré srdce nesmie chýbať. Nikomu

23.09.2021 15:20

Každá doba má svojich hrdinov. Aj táto. Sú nimi ľudia, ktorí majú láskavé srdce a starajú sa o iných. Tí najlepší si prevzali ocenenie Dobré srdce.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 198835x
Priemerná čítanosť článkov: 2924x

Autor blogu

Kategórie