Založ si blog

Covid pas ruinuje francúzske reštaurácie

Vo Francúzsku po zavedení Covid pasov pri vstupe do gastro zariadení reštaurácie dokonca v čase obeda zívajú prázdnotou. A to aj vychytené reštaurácie v centre Paríža. Ľudia sa so svojím obedom rozkladajú na lavičkách v parku a takto sabotujú nariadenie vlády keď už im tie mohutné protesty nepomohli. Ja hovorím Bravó Francúzi ! Takto sa to robí do psej matere 🙂 Jedine takto niečo vybojujú, keď budú chcieť položiť gastro biznis na lopatky. Ak začnú krachovať, tak sami budú tlačiť na vládu aby tie Covid pasy zrušila.

A presne tak by sme to mali spraviť aj u nás na Slovensku ak príde k tomu že budú od nás pýtať tú bumážku. A nie len v gastro, ale kdekoľvek.

Ja za seba môžem vyhlásiť už teraz, že sa nebudem pchať tam kde ma nechcú. Kdekoľvek po mne budú pýtať Covid pas, je jedno či to bude obchod, služba alebo gastro, ja už tam nikdy v živote nevkročím, aj keď toto covidové šialenstvo pominie. Keby tak urobili mnohí, tak by vláda vôbec nemala šancu takúto absurditu presadiť. Lenže čo urobí Slovák? Ohne chrbát ešte viac, prispôsobí sa, lebo panstvo predsa musíme poslúchať, tak je Slovák naučený a neviem či sa vôbec dokáže niekedy zmeniť. Stále pritom zabúda na starú dobrú pravdu, že len v jednote je sila.

A ak by vláda chcela presadiť povinné očkovanie pre určité povolania, tak by ľudia mali dať hromadné výpovede. Všetkých by nevyhodili a ešte by ich prosili aby sa vrátili. Lenže bohužiaľ neverím že to Slováci urobia, skôr si myslím že zasa ustúpia. Ja by som to určite urobila, lebo ja sa nenechám vydierať, presne ako vláda USA, ktorá s teroristami nevyjednáva.

Ale čo už, ja si to môžem dovoliť, lebo podľa dnešných noriem “ slušnovlády “ som “ dezolát, dobytok a tupelo „………

Mám odkaz pre Cigánikovú a Nicholsonovú

16.09.2021

Lebo tieto dve dámy sa nezmestia do kože a provokujú a provokujú….. To bolo rečí od našich politikov keď tu bol pápež ako treba upokojovať vášne, ako sa máme spájať, ako máme šíriť dobro, lásku a mier….. A ešte si niekto trúfa povedať že nezaočkovaní šíria nenávisť a sú agresívni ? A pritom stále čítam a počúvam len o tom ako sa podaktorí [...]

Ďakujem pánovi doktorovi Weisovi

15.09.2021

Za to že pre nás tak urputne bojuje. Aj keď sa obávam že zbytočne. Narážam na jeho “ Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky „ Áno, bojuje aj inak. Jeho “ Podanie na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch “ vnímam veľmi pozitívne. Hoci keď vidím čo sa deje vo svete ohľadom covid [...]

Na Slovensku máme najlepšie vakcíny……

22.08.2021

Ako inak si máme vysvetliť že v mnohých krajinách s vyššou mierou zaočkovanosti ako u nás počet pozitívnych na koronavírus neustále rastie. Či už v médiách informovali o tom či tí naši pozitívne testovaní boli zaočkovaní či nezaočkovaní ? Stavím sa že keď u nás vo veľkom nastúpi tretia vlna o tom hovoriť nebudú. A keď budú, tak budú zasa klamať že tí [...]

Dobré srdce

Dobré srdce nesmie chýbať. Nikomu

23.09.2021 15:20

Každá doba má svojich hrdinov. Aj táto. Sú nimi ľudia, ktorí majú láskavé srdce a starajú sa o iných. Tí najlepší si prevzali ocenenie Dobré srdce.

kováčik

Konanie i súdny proces bola jedna veľká fraška, odkazuje Kováčik z väzby

23.09.2021 14:20

Obrovským prekvapením pre bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika bolo „urýchlené ukončenie veci niekde v polovici vyšetrovania.

slovenský pozemkový fond, pozemky

Bývalú šéfku Slovenského pozemkového fondu prepustili z väzby

23.09.2021 13:56

Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry prepustil Adrianu Šklíbovú na slobodu ešte 3. septembra.

antonov

Všetkých šesť členov posádky zrúteného lietadla An-26 v Rusku zahynulo

23.09.2021 13:46

Lietadlo An-26 zmizlo z radarov v stredu 22. septembra vo vzdialenosti asi 38 kilometrov od letiska v meste Chabarovsk.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 198805x
Priemerná čítanosť článkov: 2924x

Autor blogu

Kategórie