Založ si blog

No nie je Matovič “ zlatý “ keď tak bráni naše práva?

Keď je zrazu po bitke generálom ? Kým bola aká taká šanca že by to referendum mohlo na Ústavnom súde prejsť, tak čušal ako voš pod chrastou. A keby to prešlo, tak by sa snažil tomu zubami nechtami zabrániť. Ale keď už vie že z toho nič nebude, tak zrazu vehementne žiada referendum. Vraj ľudia majú na to právo. Naozaj pán Matovič ? A odkedy vás zaujímajú práva ľudí ? Veď odkedy tu je vaša vláda už ste stihli ľudí obrať o všetky práva. A teraz dokonca aj o právo na referendum.

Jaj, že vy nemôžete za to ako rozhodol Ústavný súd ? Naozaj ? Ani trochu ? Veď to vaša vláda pripravila Ústavný súd o všetky právomoci, mnohé protipandemické opatrenia boli protiústavné a predsa vám to nevadilo, naopak všetko vám prešlo. Vtedy vás Ústava nezaujímala. Proste odkedy tu vládnete, je všetko tak ako to vašej vláde vyhovuje. Tak sa nám teraz nesnažte nahovoriť že vám rozhodnutie ÚS nevyhovuje. Lebo keby boli predčasné voľby už by si nikto z vás ani neškrtol. A samozrejme by ste sa neradi vzdávali plného koryta.

Teraz farizejsky kritizujete p. Čaputovú za to že sa obrátila na ÚS a doteraz ste robili čo, spali ? Prečo ste ju nekritizovali vtedy keď to urobila ? Áno, je to podlé, zákerné a je to pľuvanec 600 tisíc ľuďom do očí, ale nie len od prezidentky, ale od vás všetkých, ktorí tu dnes vládnete. Lebo pre mňa ste jeden ako druhý, všetci na jedno kopyto, sledujete len svoje vlastné záujmy a na slovenský národ zvysoka kašlete.

Ste na jednej lodi a keď sa tá loď potápa, resp. jeden z vás padá cez palubu, tak sa všetci zmobilizujete a zachránite ho, aby vás nebodaj so sebou nestiahol. Vašu vládu by som prirovnala k talianskému manželstvu, kde sa pohádajú, pobijú, rozbijú pár tanierov a potom sa udobrujú v posteli. Vy sa tiež od začiatku hádate, ohovárate, urážate sa navzájom, nadávate si, ale keby sa toto “ manželstvo “ malo rozpadnúť, tak sa rýchlo udobríte a silou mocou sa snažíte túto koalíciu udržať pokope. Ale kým to talianske manželstvo drží pokope láska, vášeň či jednoducho zvyk, vás drží pokope jedine rozum. Máte miliardy dôvodov prečo ostať spolu a nedať sa odohnať od koryta. A nič iné sme nemohli ani čakať. Každý kto si myslel že sa nám to tým referendom podarí je naivný rojko.

Ale vy budete stále tvrdiť že koalíciu musíte udržať preto, aby sa vraj nevrátila smerácka mafia. A sú možno ľudia ktorí vám to aj uveria. Ale tá mafia sa nemusí vracať, veď my už tu jednu máme. Stačí si uvedomiť na akom princípe funguje mafia. Mafia najprv presviedča a dohovára. Potom korumpuje, ak ani to nepomôže, tak sa začne vyhrážať a až potom strieľa. Možno aj nás raz budete obrazne strieľať, alebo upaľovať ak nebudeme poslúchať?

Avšak podobnosť našej vlády s mafiánskymi praktikami je čisto náhodná……

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Prečo ? Časť 2. Prečo budem voliť Fica ?

22.02.2022

Lebo rada štvem ľudí. No nie všetkých, iba tých, ktorí Fica nenávidia a nenávidia ho tak veľmi, až sa tou nenávisťou priam zadúšajú. Ale keď sa ich spýtate, prečo ho tak nenávidia, tak buď nevedia povedať, alebo odpovedia trápnou frázou ktorú im denne médiá a dnešná vláda sugerujú, že je mafián a kradol. A ja sa pýtam, ktorý politik pred Ficom nekradol a kde sú [...]

Prečo ? Časť 1. Prečo už nechcem byť členom politickej strany ?

19.02.2022

Koncom mája 2021 som vstúpila do hnutia Republika. A teraz z nej vystupujem, resp. moje členstvo v tomto roku skončí ak nezaplatím členský poplatok. Prečo ? No rozhodne nie preto že by som princípy a ideológiu tejto strany neuznávala. Naopak plne s ňou súhlasím. Myslím si že každý kto chcel vidieť a počuť, tak mohol zistiť že táto strana denne od jej vzniku prezentuje [...]

Štrbské pleso, Tatry

V slovenských horách zahynulo najviac turistov za desaťročie

15.08.2022 15:46

Takmer polovica tragických úmrtí na horách v sledovanom období boli pády z výšky.

covid vakcína omikron moderna

Británia ako prvá krajina schválila vakcínu proti variantu omikron

15.08.2022 14:34

Posilňujúca dávka Spikevax od Moderny pozostáva z 25 gramov pôvodnej očkovacej látky proti koronavírusu a 25 gramov novej vakcíny proti variantu omikron.

Patrick Linhart

Poslanca Sme rodina Linharta obvinili pre incident s policajtom

15.08.2022 14:15, aktualizované: 14:53

Patrick Linhart mal ešte koncom roka 2020 obviniť policajta z napadnutia, ten teraz podal trestné oznámenie na neho.

trieda, deti, škola

Ministerstvo preplatí školské kluby detí takmer päťtisíc žiakom zo znevýhodneného prostredia

15.08.2022 13:43

V minulom školskom roku 2021/2022 bolo podporených sumou 289 575 eur 229 škôl.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 282554x
Priemerná čítanosť článkov: 3404x

Autor blogu

Kategórie