Založ si blog

No nie je Matovič “ zlatý “ keď tak bráni naše práva?

Keď je zrazu po bitke generálom ? Kým bola aká taká šanca že by to referendum mohlo na Ústavnom súde prejsť, tak čušal ako voš pod chrastou. A keby to prešlo, tak by sa snažil tomu zubami nechtami zabrániť. Ale keď už vie že z toho nič nebude, tak zrazu vehementne žiada referendum. Vraj ľudia majú na to právo. Naozaj pán Matovič ? A odkedy vás zaujímajú práva ľudí ? Veď odkedy tu je vaša vláda už ste stihli ľudí obrať o všetky práva. A teraz dokonca aj o právo na referendum.

Jaj, že vy nemôžete za to ako rozhodol Ústavný súd ? Naozaj ? Ani trochu ? Veď to vaša vláda pripravila Ústavný súd o všetky právomoci, mnohé protipandemické opatrenia boli protiústavné a predsa vám to nevadilo, naopak všetko vám prešlo. Vtedy vás Ústava nezaujímala. Proste odkedy tu vládnete, je všetko tak ako to vašej vláde vyhovuje. Tak sa nám teraz nesnažte nahovoriť že vám rozhodnutie ÚS nevyhovuje. Lebo keby boli predčasné voľby už by si nikto z vás ani neškrtol. A samozrejme by ste sa neradi vzdávali plného koryta.

Teraz farizejsky kritizujete p. Čaputovú za to že sa obrátila na ÚS a doteraz ste robili čo, spali ? Prečo ste ju nekritizovali vtedy keď to urobila ? Áno, je to podlé, zákerné a je to pľuvanec 600 tisíc ľuďom do očí, ale nie len od prezidentky, ale od vás všetkých, ktorí tu dnes vládnete. Lebo pre mňa ste jeden ako druhý, všetci na jedno kopyto, sledujete len svoje vlastné záujmy a na slovenský národ zvysoka kašlete.

Ste na jednej lodi a keď sa tá loď potápa, resp. jeden z vás padá cez palubu, tak sa všetci zmobilizujete a zachránite ho, aby vás nebodaj so sebou nestiahol. Vašu vládu by som prirovnala k talianskému manželstvu, kde sa pohádajú, pobijú, rozbijú pár tanierov a potom sa udobrujú v posteli. Vy sa tiež od začiatku hádate, ohovárate, urážate sa navzájom, nadávate si, ale keby sa toto “ manželstvo “ malo rozpadnúť, tak sa rýchlo udobríte a silou mocou sa snažíte túto koalíciu udržať pokope. Ale kým to talianske manželstvo drží pokope láska, vášeň či jednoducho zvyk, vás drží pokope jedine rozum. Máte miliardy dôvodov prečo ostať spolu a nedať sa odohnať od koryta. A nič iné sme nemohli ani čakať. Každý kto si myslel že sa nám to tým referendom podarí je naivný rojko.

Ale vy budete stále tvrdiť že koalíciu musíte udržať preto, aby sa vraj nevrátila smerácka mafia. A sú možno ľudia ktorí vám to aj uveria. Ale tá mafia sa nemusí vracať, veď my už tu jednu máme. Stačí si uvedomiť na akom princípe funguje mafia. Mafia najprv presviedča a dohovára. Potom korumpuje, ak ani to nepomôže, tak sa začne vyhrážať a až potom strieľa. Možno aj nás raz budete obrazne strieľať, alebo upaľovať ak nebudeme poslúchať?

Avšak podobnosť našej vlády s mafiánskymi praktikami je čisto náhodná……

Mám odkaz pre Cigánikovú a Nicholsonovú

16.09.2021

Lebo tieto dve dámy sa nezmestia do kože a provokujú a provokujú….. To bolo rečí od našich politikov keď tu bol pápež ako treba upokojovať vášne, ako sa máme spájať, ako máme šíriť dobro, lásku a mier….. A ešte si niekto trúfa povedať že nezaočkovaní šíria nenávisť a sú agresívni ? A pritom stále čítam a počúvam len o tom ako sa podaktorí [...]

Ďakujem pánovi doktorovi Weisovi

15.09.2021

Za to že pre nás tak urputne bojuje. Aj keď sa obávam že zbytočne. Narážam na jeho “ Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky „ Áno, bojuje aj inak. Jeho “ Podanie na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch “ vnímam veľmi pozitívne. Hoci keď vidím čo sa deje vo svete ohľadom covid [...]

Na Slovensku máme najlepšie vakcíny……

22.08.2021

Ako inak si máme vysvetliť že v mnohých krajinách s vyššou mierou zaočkovanosti ako u nás počet pozitívnych na koronavírus neustále rastie. Či už v médiách informovali o tom či tí naši pozitívne testovaní boli zaočkovaní či nezaočkovaní ? Stavím sa že keď u nás vo veľkom nastúpi tretia vlna o tom hovoriť nebudú. A keď budú, tak budú zasa klamať že tí [...]

navaľný navalnyj

Navaľnyj zostáva väzňom so sklonmi k úteku, súd zamietol jeho odvolanie

23.09.2021 16:53

Navaľnyj sa na pojednávaní zúčastnil prostredníctvom videokonferencie z väzenského tábora č. 2 v meste Pokrov, kde si odpykáva svoj trest.

právo, súd, spravodlivosť, rozsudok, justícia,

Zástupcovia justičných inštitúcií vyzývajú na odbornú diskusiu k systémovým zmenám

23.09.2021 16:42

Najvyšší súd, Generálna prokuratúra, Najvyšší správny súd a SAK sa nebránia verejnej kontrole, tá by však podľa nich mala ostať kontrolou a nie verejným nátlakom.

mikulec heger matovič

Mikulec vyjadril podporu čestným policajtom, premiér prosí občanov o trpezlivosť

23.09.2021 16:01

Podľa Matoviča frekvencia tlačových konferencií Smeru je dôkazom toho, že Mikulec je dobrý minister.

Dobré srdce

Dobré srdce nesmie chýbať. Nikomu

23.09.2021 15:20

Každá doba má svojich hrdinov. Aj táto. Sú nimi ľudia, ktorí majú láskavé srdce a starajú sa o iných. Tí najlepší si prevzali ocenenie Dobré srdce.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 198838x
Priemerná čítanosť článkov: 2924x

Autor blogu

Kategórie