Založ si blog

Covid automat nepustí

Pred pár dňami som začula niečo o covid automate. Bolo to v správach v televízii, neviem na akej stanici, ani kto to povedal, ani ma to nezaujíma a preto správy nepozerám. Len som varila večeru a z obývačky sa to nedalo nepočuť. Bolo to niečo v tom zmysle že v lete sa budú musieť v tých lepších okresoch nosiť v interiéri len rúška, ale v tých horších to budú musieť byť respirátory. Ten kto to hovoril vraj vie, že to bude v tých horúčavách nepríjemné, že sa človek bude pod tým potiť, ale bohužiaľ ten covid automat nepustí, lebo je neľútostný.

Ja sa pýtam čo je, kto je ten covid automat? Je to nejaký novodobý Boh ? A kto ho vymyslel ? Nejaký mimozemšťan, alebo to bol človek ?

Správne bol to človek, resp. viac ľudí. A vymysleli to veľmi dobre. Teda pre seba. Lebo takto za tie nariadenia, opatrenia, zákazy a príkazy nemôže nikto. Ani politici, ani pandemická komisia či krízový štáb či kadejakí odborníci. Akože “ Ja nič, ja muzikant “ Môže za to ten covid automat. Fakt geniálne. To už kedy títo amatéri ktorí sa schovávajú za nejaký automat a s nimi väčšina populácie konečne pochopí, že rúška sú na dve veci. Prvá je na veľké H a malé o a tá druhá na zvýšenie kont ich výrobcov. Koľko na tom ešte potrebujú zarobiť kým budú mať dosť ? Alebo koľko štúdií o ich neúčinnosti a škodlivosti ešte potrebujú ? Vlastne si myslím, že tí ktorí ich nosenie nariadili to veľmi dobre vedia, ale ich egá nepustia. Nikdy nepriznajú že sa mýlili, lebo by tým priznali že nás tým vyše roka zbytočne terorizujú. A tak budú hrať to divadlo až do konca. Veď oni v tých 30 stupňových horúčavách ktoré prídu to tých pár minút pred kamerami vydržia. Nebudú to nosiť 8 hodín v práci, ani s tým cestovať v MHD.

Dokonca som kdesi čítala, že ich budeme musieť nosiť aj vtedy keď už nebudeme mať ani jediného pozitívne testovaného. Odložiť ich budeme môcť až keď WHO oficiálne vyhlási koniec pandémie. Pekná perspektíva, veď oni si to budú umelo naťahovať dokedy budú chcieť, však čísla sa dajú falšovať. Alebo minimálne dovtedy kým tie nenásytné farmafirmy nezarobia dosť na vakcínach. A o tom že na vakcinačnej propagande pilne ako včeličky pracujú, niet pochýb.

Tiež som videla reportáž, myslím že bola z USA, kde hovorili o ľuďoch, ktorí si vraj na rúška tak zvykli, že keď ich na sebe nemajú, tak sa cítia ako nahí. Väčší nonsens som už dávno nepočula. Pýtali sa rôznych ľudí, prečo ich vonku nosia keď nemusia ? Niekto tvrdil, že preto lebo je introvert a vyhovuje mu, keď iní ľudia nevidia výraz jeho tváre. Iný zas preto, aby si ostatní nemysleli že je nezodpovedný. Ďalšia tvrdila že rúškom sa perfektne zakrývajú nedokonalosti tváre ako sú akné, veľký nos či nepravidelné zuby. To akože fakt si človek zvykne aj na šibenicu ? A ako ? Tak že vás každý deň len trochu pridusia, až kým vás načisto nedorazia ? Ja hovorím NIE ! Nikdy si nezvyknem na šibenicu a ani na podobné idiotizmy. Necítim sa bez rúška ako nahá, nie som introvert, chcem vidieť výraz tváre druhých ľudí a chcem aby oni videli ten môj. Neodstávajú mi zuby, nemám akné a nič nechcem skrývať. A už vôbec sa necítim nezodpovedná za to že si chcem uplatniť svoje právo voľne dýchať čerstvý vzduch.

Už sa fakt teším na ten pohľad ako sa budú vonku dusiť pod respirátormi v tých horúčavách podaktorí príliš uvedomelí občania. A to si píšte že takí budú. Keď som ich videla v posledných dňoch keď lialo ako z krhle a oni mali na sebe tie celkom premočené respirátory, tak vôbec nepochybujem o tom že ich budú nosiť aj keď bude vonku 35 stupňov.

Každopádne ja budem vždy na toto obdobie, aj na tých ktorí nás “ dusili “ spomínať len a len s obrovskou nevôľou. A najšťastnejšia budem keď sa celé toto šialenstvo skončí a ľuďom sa vráti zdravý rozum.

Pretože mám pocit že skoro celý svet sa zbláznil a toto je čistá psychiatria……

Sú exprezidenti Zeman, Klaus a expremiér Paroubek nevzdelaní dezoláti s nízkym IQ?

24.09.2023

Pýtam sa preto lebo podľa našich prieskumov len tí budú voliť Smer. A aby som nezabudla, navyše starší ľudia z vidieka. V tom prípade sa rada ocitám v spoločnosti týchto pánov, pretože aj ja budem voliť Smer. Títo páni ho síce zo zrejmých príčin voliť nebudú, avšak verejne mu prejavili podporu a želali mu výhru vo voľbách. Až tak veľa dôvodov ako jedna tunajšia [...]

Igorko, tebe už načisto šibe?

19.09.2023

Dnes som si po dlhšej dobe zapla televízor a to som nemala robiť, lebo ako prvého som tam v rámci predvolebnej kampani uvidela Matoviča. Ale keby len jeho… Najprv sa tam objavila pani Kušnírová a hovorila niečo v tom zmysle ( nebudem citovať lebo som si to nezapamätala presne, ale to nie je podstatné ) že jej dcéra si práve vyberala svadobné šaty ked ju zastrelili. A potom [...]

Matovičove fiatky sa kazia už teraz

20.08.2023

V sobotu poobede sme si s manželom povedali že si z chaty odskočíme na malý výlet do Gabčíkova pozrieť sa po dlhšom čase na vodné dielo, potom si v jednej dobrej reštike vo Vojke dáme večeru a naspäť sa zvezieme kompou. Keď sme došli do Gabčíkova a zastavili sme na parkovisku, zbadali sme červenú fiatku. Hneď som si povedala že to bude jedna z tých Matovičových, veď [...]

Patriot, Nemecko

Vláda schválila obstaranie systémov protivzdušnej obrany

04.10.2023 11:44

Slovensko to bude stáť 193,98 milióna eur.

Gaderská dolina

Vláda schválila zonáciu Národného parku Veľká Fatra, jeho výmera sa zvýši

04.10.2023 11:34

ýmera sa zvýši na 40 889 hektárov.

Azerbajdžan / Arménsko / Karabach /

EÚ, Rusko a USA tajne konali pred azerbajdžanským útokom. Diplomacia medzi Západom a Ruskom zlyhala

04.10.2023 11:26

Predstavitelia Spojených štátov, Európskej únie a Ruska sa v septembri zišli v Turecku na neverejných mimoriadnych rokovaniach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 96
Celková čítanosť: 376605x
Priemerná čítanosť článkov: 3923x

Autor blogu

Kategórie