Založ si blog

Pán premiér, percentá už neporastú….

Napriek tomu že ste pekné divadlo zahrali s Remišovou. Divadlo známe ako : Dobrý a zlý policajt. Lebo si myslím, že nič iné to nebolo, len toľko, že na základe prieskumov ste zistili, že mnohí ľudia by sa dali zaočkovať ruskou vakcínou. Tak ste chceli byť za dobrého, ktorý to ľuďom dopraje. No obávam sa, že na popularite vám to nepridá. Na to je už neskoro, lebo tých zlých rozhodnutí a nepekných slov voči občanom bolo tak veľa, že ani tisíc dobrých skutkov to nezmení. Len by ma zaujímalo odkedy že to tu vládne Remišová ? A odkedy vás zaujíma čo chce, alebo s čím súhlasí táto osoba ? Jasné, že vás to nezaujíma a preto bolo, aj je jasné, že si svoje presadíte. Takže Sputnik skôr či neskôr bude, občania tešte sa !

Ale teší ma, že ste sa stal jedným z nás, teda konšpirátorom. Prečo si to myslím ? Veď preto, lebo my konšpirátori od začiatku hovoríme, že pred vírusovým ochorením nás chráni prevencia. No a vy ste sa k nám pridal, keď ste počas tlačovej besedy 19. februára priznal, že na koronavírus zaberá vitamín C, D, zinok a Isoprinosin. Akurát ste zabudol na Ivermektín, možno preto, že ešte stále vaša vláda nebola schopná zabezpečiť, aby tohto lieku bol dostatok pre všetkých na Slovensku. No ale keď sme hovorili o vitamínoch a liekoch my, tak sme boli konšpirátori. Ale ak ste chceli byť dobrým konšpirátorom, mali ste ešte pridať, že aj zdravou životosprávou môžeme chorobe predísť. Trebárs športom, alebo aspoň denným pobytom a pohybom na čerstvom vzduchu, samozrejme bez rúšok, aby sme si ten čerstvý vzduch mohli aj po roku vychutnať. A verte, že ja by som ten čerstvý vzduch dopriala aj vám, veľmi by sa vám zišiel pri vašej náročnej psychickej práci, aj mozog by sa vám poriadne prekrvil a možno by ste na niečo múdre prišli, ako nás dostať z tejto mizérie. Možno by sa vám to zapáčilo a dopriali by ste ten pohyb a čerstvý vzduch aj nám, tým, že by ste konečne zrušil ten zákaz vychádzania, ktorý aj tak nemá žiaden zmysel.

No a na záver k vášmu príspevku na sociálnej sieti k tomu, ako vidíte slovenských novinárov. Tvrdíte o nich že sú zaujatí, povýšeneckí a povrchní. Konečne môžem s vami na sto percent súhlasiť. Uvádzate ešte, že sloboda tlače je nevyhnutná. Nestačí mať slobodu a moc ovplyvňovať verejnú mienku, ak pohnútky sú s ľuďmi manipulovať. Nestačí mať slobodu písať, ak ľuďom podsuniem len výber lží a poloprávd. Znova môžem len vrele súhlasiť. Nakoniec ste vyhlásili toto : Ak pôjdeme ďalej dnešnou cestou bezbrehých manipulácií, ľudia postupne prestanú veriť klasickým médiám. Tak toto ma fakt pobavilo…….

Tak novinári, počuli ste ? Poslúchnite pána premiéra a začnite písať pravdu……

Mimoriadne zlý vtip

27.02.2021

Toto vyhlásil náš premiér na návrh ministra hospodárstva Sulíka, keď navrhol, že by bol ochotný zastávať post ministra zdravotníctva. A ja dodávam, že celá táto vláda je mimoriadne zlý vtip, lebo to čo vyvádza, nie je vôbec smiešne. Nie som fanúšikom Sulíka, len podotýkam, že horšie by to ministerstvo zdravotníctva nemohol viesť ani on, lebo horšie sa to už nedá. [...]

Pán Krajčí, chcete radu ? Tak ja vám jednu dám.

19.02.2021

Samozrejme mi je jasné, že vy pán Krajčí, ani nikto iný z vlády o žiadnu radu nestojíte, ani od odborníkov, nieto ešte od obyčajných ľudí. Napriek tomu vám ju dám. Už celé mesiace nič iné nerobíte, len stále jedno a to isté, napriek tomu, že nielenže sa žiadny pozitívny výsledok nedostavil, ale situácia je stále horšia a horšia. Stále vám nedochádza, že treba [...]

Vari žije Remišová na Marse ?

16.02.2021

Dnes som sa bohužiaľ zasa motala v čase večerných správ v obývačke a zasa som nato doplatila tým, že som počula čo som nemala, vďaka čomu mi zbytočne stúpol tlak. Reč bola o vakcínach. Konkrétne o Sputniku. Tentokrát som chtiac – nechtiac musela súhlasiť s Matovičom, ktorý tvrdil, že pokiaľ ide o vakcínu, netreba politikárčiť, teda je jedno, z ktorej krajiny [...]

Ján Čarnogurský

Čarnogurský študoval Kočnerov spis: Za demonštráciami v r. 2018 bola organizovaná skupina

27.02.2021 15:30

Za demonštráciami v roku 2018 vraj stála organizovaná skupina. Podľa expremiéra Jána Čarnogurského to vyplýva zo spisu proti Kočnerovi.

Sadenie Stromov

V Bratislave pribudlo vlani 1 339 stromov, pre hlavné mesto je zeleň prioritou

27.02.2021 15:20

V roku 2020 podporilo iniciatívu 10-tisíc stromov 255 jednotlivcov a viac ako 20 združení.

K8, rokovanie primatorov krajskych miest, Jaroslav Polacek,

Košice tlačia vlastné noviny, poza chrbát poslancov

27.02.2021 15:00

Košice začali vydávať vlastné noviny V skratKE s nákladom 80-tisíc kusov. Niektorí poslanci kritizujú primátora, keďže o novinách vopred nevedeli.

sulík

Majetkové priznania nepodali včas ministri aj bývalí poslanci

27.02.2021 14:56

Pokuta je vo výške jednomesačného platu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 91246x
Priemerná čítanosť článkov: 2765x

Autor blogu

Kategórie