Založ si blog

Vari žije Remišová na Marse ?

Dnes som sa bohužiaľ zasa motala v čase večerných správ v obývačke a zasa som nato doplatila tým, že som počula čo som nemala, vďaka čomu mi zbytočne stúpol tlak.

Reč bola o vakcínach. Konkrétne o Sputniku. Tentokrát som chtiac – nechtiac musela súhlasiť s Matovičom, ktorý tvrdil, že pokiaľ ide o vakcínu, netreba politikárčiť, teda je jedno, z ktorej krajiny vakcína pochádza, hlavne aby sme ju mali. Ja konkrétne nemám v pláne sa dať vakcinovať, pokiaľ ma k tomu nedonútia, pretože mám obavy z dlhodobých nežiadúcich účinkov. Ale keby áno, tak jedine Sputnikom, pretože je to normálna a nie mRNA vakcína. Zarazilo ma iba to, že zrovna Matovič sa k tomu takto stavia. Aké sú jeho pohnútky ? Veď doteraz tá najlepšia mňamka bola tá od firmy Pfizer BioNTech. A zrazu je dobrá aj tá ruská. To je tak. Keď niekto stále klame, neuveríte mu ani keď náhodou povie pravdu.

Zároveň tvrdí, že on je aj za Sputnik, ale vraj koaliční partneri sú proti, lebo to ešte neschválila Európska lieková agentúra.

No mňa vytočil výrok Remišovej, ktorá povedala, že nechceme z ľudí robiť pokusných králikov. Že nie ? A čo ste robili doteraz ? Vari vakcíny od Pfizer BioNTech, AstraZeneca a Moderna sú dostatočne rokmi overené vakcíny ? Vari sú všetky fázy klinických štúdií už ukončené a preto vieme, že sú úplne bezpečné ? Prečo ? Lebo to tvrdia celebrity, ktoré tie vakcíny propagujú ? Len sa pýtam. Vie niekto povedať, vrátane výrobcov ( tých, ktorí za vakcíny neručia ) že sú stopercentne bezpečné čo sa týka tých dlhodobých vedľajších účinkov ? Nie ? Tak potom o čom táto bábkoherečka točí ?

No nič, lúčim sa nadnes, asi mám koronu, lebo ma naplo na zvracanie…..

Mimoriadne zlý vtip

27.02.2021

Toto vyhlásil náš premiér na návrh ministra hospodárstva Sulíka, keď navrhol, že by bol ochotný zastávať post ministra zdravotníctva. A ja dodávam, že celá táto vláda je mimoriadne zlý vtip, lebo to čo vyvádza, nie je vôbec smiešne. Nie som fanúšikom Sulíka, len podotýkam, že horšie by to ministerstvo zdravotníctva nemohol viesť ani on, lebo horšie sa to už nedá. [...]

Pán premiér, percentá už neporastú….

22.02.2021

Napriek tomu že ste pekné divadlo zahrali s Remišovou. Divadlo známe ako : Dobrý a zlý policajt. Lebo si myslím, že nič iné to nebolo, len toľko, že na základe prieskumov ste zistili, že mnohí ľudia by sa dali zaočkovať ruskou vakcínou. Tak ste chceli byť za dobrého, ktorý to ľuďom dopraje. No obávam sa, že na popularite vám to nepridá. Na to je už neskoro, lebo tých [...]

Pán Krajčí, chcete radu ? Tak ja vám jednu dám.

19.02.2021

Samozrejme mi je jasné, že vy pán Krajčí, ani nikto iný z vlády o žiadnu radu nestojíte, ani od odborníkov, nieto ešte od obyčajných ľudí. Napriek tomu vám ju dám. Už celé mesiace nič iné nerobíte, len stále jedno a to isté, napriek tomu, že nielenže sa žiadny pozitívny výsledok nedostavil, ale situácia je stále horšia a horšia. Stále vám nedochádza, že treba [...]

nemcov

Šesť rokov od vraždy Nemcova: Po strojcoch nepátrali, tvrdí rodina

27.02.2021 16:15

Opozičného politika si v Moskve pripomenuli stovky Rusov i diplomati západných krajín.

Ján Čarnogurský

Čarnogurský študoval Kočnerov spis: Za demonštráciami v r. 2018 bola organizovaná skupina

27.02.2021 15:30

Za demonštráciami v roku 2018 vraj stála organizovaná skupina. Podľa expremiéra Jána Čarnogurského to vyplýva zo spisu proti Kočnerovi.

Sadenie Stromov

V Bratislave pribudlo vlani 1 339 stromov, pre hlavné mesto je zeleň prioritou

27.02.2021 15:20

V roku 2020 podporilo iniciatívu 10-tisíc stromov 255 jednotlivcov a viac ako 20 združení.

K8, rokovanie primatorov krajskych miest, Jaroslav Polacek,

Košice tlačia vlastné noviny, poza chrbát poslancov

27.02.2021 15:00

Košice začali vydávať vlastné noviny V skratKE s nákladom 80-tisíc kusov. Niektorí poslanci kritizujú primátora, keďže o novinách vopred nevedeli.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 33
Celková čítanosť: 91282x
Priemerná čítanosť článkov: 2766x

Autor blogu

Kategórie