Založ si blog

To si robíte srandu, nie ?

Po prečítaní správy, že Mikas končí ako hlavný hygienik a nahradí ho Ibrahim Maiga som skoro spadla zo stoličky. Prisahám, že v tomto štáte máme o zábavu každý deň postarané. Veď ľuďom treba dať chlieb a hry. Tie hry síce sú, no s tým chlebom to asi bude čoraz horšie. Z úst Matoviča odznelo, že : Hnusobu nedokážeme poraziť štandardnými metódami, žiada si to nájsť niečo nové, efektné, potrebujeme alternatívu. A čo tak liečba, pán premiér, veď lieky už existujú, to sa vám nedonieslo ? Ešte uvádza, vraj o Slovensku sa opäť bude hovoriť vo svete – a v dobrom. Hmmm….uvidíme.

Zároveň priznal, že s opakovaným celoplošným testovaním sa to trochu zvrhlo. Trochu ? Musíme to skúšať ďalej, popustiť uzdu fantázii. Ešte viac, ako doteraz ? Tvrdí, že Ibi je ideálny kandidát, lebo nielenže ovláda základy tradičnej africkej medicíny, ale má aj rozvetvenú sieť kontaktov medzi miestnymi šamanmi. Najviac sa mi páčil výrok : Určite zapadne, už na prvý pohľad je trochu popletený, ale tak v dobrom, ako my všetci. Nooo, to fakt sedí. Teda, že ste popletení vy, či je Igi, to neviem.

Takže už to máme komplet, predseda vlády je plagiátor, predseda národnej rady je mierne povedané sukničkár, minister školstva je kaderník, minister zdravotníctva je Duch Svätý, podpredsedníčka vlády je bábkoherečka, poslanec NR herec, zabávač a moderátor. Takže prečo by nemohol byť dočasným hlavným hygienikom spevák a herec ?

Ale dobre, možno sa osvedčí, možno aj posledný dedinský šaman bude vedieť lepšie manažovať túto koronakrízu. Držím palce Ibi.

Len otázka. Ja mám 20 ročnú prax ako masérka, tak sa hlásim tiež. Nemohla by som byť napr. Ministerka zdravotníctva ?

P.S. Pre tých, ktorí to nepochopili, viem, že to je fikcia a preto bol celý blog myslený ironicky.

Tak a je dokonané…..

07.04.2024

A vraj nemôžu mať všetko. A už majú všetko. Alebo ešte nie ? Vraj Fico chce ovládnuť aj súdnu moc. Vraj tentokrát už celkom určite ráno nevyjde slnko. Vraj je po demokracii. Vraj tu bude ozajstná totalita ako za socíku. Asi nás znova “ zadrátujú “ všetko nám znárodnia, ovládnu médiá a aby toho nebolo málo, možno nakoniec aj tí Rusi prídu ako v [...]

Prečo som volila p. Harabina ?

25.03.2024

( venované blogerke Luna 5 ) V prvom rade jej ďakujem, že nás voličov Harabína nenazvala priamo hlupákmi, len ľuďmi, ktorí nerozmýšľajú racionálne. Nemyslím si že sme nerozmýšľali racionálne, ale budiž. Za druhých nemôžem hovoriť, ale za seba môžem povedať, že som nevolila podľa toho, koho mi podsúvali médiá a prieskumy, ale podľa toho koho som chcela mať za [...]

Fico je späť !

12.10.2023

Keďže sa už všetci ktorí chceli, k tejto téme vyjadrili, tak v krátkosti sa vyjadrím aj ja. Nedokážem totiž nevyjadriť tú radosť ktorú momentálne cítim. Radosť z toho ako voľby dopadli. A nielen voľby, ale aj povolebné zostavovanie vlády. Počas volebnej noci som ani oka zažmúriť nemohla, nie dovtedy kým som sa nedozvedela výsledok, kým som sa na vlastné oči a uši [...]

dupkala

Odsúdeného Rudolfa Dupkalu nahradil v krajskom zastupiteľstve Peter Cvengroš

15.04.2024 14:24

Dupkala dostal za prijímanie úplatku päťročný nepodmienečný trest odňatia slobody.

sanitka,

Ďalší útok v Sydney: Biskupa a veriacich pobodali počas kázne

15.04.2024 14:19

Polícia dodala, že zatkla muža, ktorý spolupracuje pri počiatočnom vyšetrovaní.

Russia Ukraine War Finland

Nedáme. Dáme. Dostane Zelenskyj aj ochrancu, ktorý strážil nebo nad Slovenskom?

15.04.2024 14:00

Šéf diplomacie Dmytro Kuleba radí západným lídrom prežiť jednu noc v Charkove, aby pochopili, prečo musia posilniť ukrajinskú protivzdušnú obranu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 393516x
Priemerná čítanosť článkov: 3975x

Autor blogu

Kategórie