Založ si blog

Môže mi niekto vysvetliť tieto dve záhady?

Ako sa mohol môj sused, 77 ročný starý pán nakaziť covidom, keď celé týždne nevychádzal z domu ? Z dôvodu že býval na 4. poschodí bez výťahu a už mu neslúžili nohy ( artróza bedrových kĺbov a kolien ) Jeho manželka síce bola vonku v najbližších potravinách a u lekára, ale ona bola na covid testovaná negatívne. A podotýkam že u nich nikto nebol ani na návšteve. Navyše obaja manželia boli trikrát očkovaní. Asi pred mesiacom sa začal cítiť zle, mal vysoké teploty a bolesť hrdla. Jeho vystrašená manželka zavolala sanitku, zdravotníci im na mieste urobili test na covid a po pozitívnom teste ho odviezli do nemocnice kde mu diagnostikovali aj zápal pľúc.

Po troch týždňoch boja svoj boj prehral. Takže sa pýtam na druhú záhadu, ako mohol trikrát očkovaný človek mať ťažký priebeh covidu, dostať sa do nemocnice a umrieť ? Počiatočné klamstvá našich “ odborníkov “ že očkovaný sa nemôže nakaziť a chorobu šíriť síce už prehodnotili, ale dodnes tlačia tie kaleráby, že nebude mať ťažký priebeh a neumrie. Dajme tomu že budem veriť, že 80 percent pacientov v nemocniciach s covidom je neočkovaných, ale čo tam robí tých zvyšných 20 percent ? Viem, oni to vždy nejako zdôvodnia a tých 20 percent hodili na to, že títo pacienti majú iné vážne diagnózy a preto umierajú a nie na covid. Ibaže tento starý pán nebol v rizikovej skupine, pretože nemal žiadnu takú diagnózu, ako je rakovina, cukrovka, respiračné ochorenie, srdcovo-cievne ochorenie, či obezita. Iba chorobu pohybového aparátu.

Bol to veľmi dobrý, inteligentný a slušný človek, taký zo starej školy a jeho manželka tvrdí že aj veľmi dobrý manžel. A napriek tomu že jej bude veľmi chýbať, lebo vždy mali len jeden druhého (keďže boli bezdetní ) a boli spolu vyše 50 rokov, s jeho smrťou sa zmierila, tvrdí že proste nastal jeho čas odísť. A ja tvrdím že odísť ešte nemusel, nie teraz a nie na covid. Ovšem keby sme žili v normálnej dobe a v normálnom svete a nie v tomto chorom a skorumpovanom.

A dodávam nech tento milý starý pán odpočíva v pokoji.

No pre mňa je to len ďalší dôkaz ako títo kvázi Covid – odborníci klamú a klamú……

….

Prestaňte sa už vy dvaja hádať, kto je väčší idiot, nikoho to nezaujíma….

30.09.2022

Lebo jeden z vás je za 18 a druhý bez dvoch za 20. Samozrejme tým myslím Matoviča a Sulíka a kľudne k nim môžeme pripočítať všetkých ostatných. Kollára, Remišovú, ministrov, poslancov, ako aj prezidentku. Lebo ani jeden z nich nič dobré pre Slovensko a Slovákov neurobil. Ani nemohli urobiť, lebo sú absolútne neschopní, nekompetentní amatéri. Hociktorá upratovačka by [...]

Zabudnite že budem doma nosiť svetre !

01.09.2022

Dlhšiu dobu som blog nenapísala, no v poslednej dobe cítim že už nedokážem mlčať a som naštvaná za to v akom svete žijeme. Toľko tuposti čo tu za posledné 2 roky vyprodukovala táto vládna “ elita “ tu nebolo dokopy za 30 rokov. A tým nemyslím len tú slovenskú, ale zdá sa že všetci v tej EU zošaleli, alebo naopak, veľmi dobre vedia čo robia a prečo. Tak [...]

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Sergej Šojgu

Ruský šéf Chersonu naznačil, že minister obrany Šojgu by sa mal zastreliť

06.10.2022 18:30

Mnohí hovoria, že minister obrany, ktorý súčasný stav na fronte dopustil, by sa mohol ako dôstojník zastreliť, povedal Kyrill Stremousov.

6 - zlava Leopold Barszcz  Stara Tura   Jozef Bozik  Partizanske   Jan Ragan  Vranov nad Toplou

Mestá a župy dostali vysvedčenie transparentnosti. Toto sú víťazi a porazení

06.10.2022 18:09

„Priemerné hodnotenie sa posunulo na 63 percent, teda o šesť percentuálnych bodov, zlepšenie pritom nastalo v drvivej väčšine hodnotených indikátorov,“ uviedli zástupcovia TIS na štvrtkovej tlačovej konferencii.

Heger, Fiala

Vojna a ekonomika. Ponúkne EÚ riešenie? A čo ak zlyhá?

06.10.2022 16:44

Veľké vízie budúcnosti, ale najmä realita súčasných výziev. Európska únia sa stretáva v Prahe, aby skúsila nájsť odpovede na zásadné otázky.

Dušan Dědeček

Začal sa súd s Dědečkom, polícia ho priviedla v nepriestrelnom aute

06.10.2022 16:32, aktualizované: 17:08

Sudca pre prípravné konanie dnes rozhodne či Dědeček pôjde do väzby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 293716x
Priemerná čítanosť článkov: 3455x

Autor blogu

Kategórie