Založ si blog

Môže mi niekto vysvetliť tieto dve záhady?

Ako sa mohol môj sused, 77 ročný starý pán nakaziť covidom, keď celé týždne nevychádzal z domu ? Z dôvodu že býval na 4. poschodí bez výťahu a už mu neslúžili nohy ( artróza bedrových kĺbov a kolien ) Jeho manželka síce bola vonku v najbližších potravinách a u lekára, ale ona bola na covid testovaná negatívne. A podotýkam že u nich nikto nebol ani na návšteve. Navyše obaja manželia boli trikrát očkovaní. Asi pred mesiacom sa začal cítiť zle, mal vysoké teploty a bolesť hrdla. Jeho vystrašená manželka zavolala sanitku, zdravotníci im na mieste urobili test na covid a po pozitívnom teste ho odviezli do nemocnice kde mu diagnostikovali aj zápal pľúc.

Po troch týždňoch boja svoj boj prehral. Takže sa pýtam na druhú záhadu, ako mohol trikrát očkovaný človek mať ťažký priebeh covidu, dostať sa do nemocnice a umrieť ? Počiatočné klamstvá našich “ odborníkov “ že očkovaný sa nemôže nakaziť a chorobu šíriť síce už prehodnotili, ale dodnes tlačia tie kaleráby, že nebude mať ťažký priebeh a neumrie. Dajme tomu že budem veriť, že 80 percent pacientov v nemocniciach s covidom je neočkovaných, ale čo tam robí tých zvyšných 20 percent ? Viem, oni to vždy nejako zdôvodnia a tých 20 percent hodili na to, že títo pacienti majú iné vážne diagnózy a preto umierajú a nie na covid. Ibaže tento starý pán nebol v rizikovej skupine, pretože nemal žiadnu takú diagnózu, ako je rakovina, cukrovka, respiračné ochorenie, srdcovo-cievne ochorenie, či obezita. Iba chorobu pohybového aparátu.

Bol to veľmi dobrý, inteligentný a slušný človek, taký zo starej školy a jeho manželka tvrdí že aj veľmi dobrý manžel. A napriek tomu že jej bude veľmi chýbať, lebo vždy mali len jeden druhého (keďže boli bezdetní ) a boli spolu vyše 50 rokov, s jeho smrťou sa zmierila, tvrdí že proste nastal jeho čas odísť. A ja tvrdím že odísť ešte nemusel, nie teraz a nie na covid. Ovšem keby sme žili v normálnej dobe a v normálnom svete a nie v tomto chorom a skorumpovanom.

A dodávam nech tento milý starý pán odpočíva v pokoji.

No pre mňa je to len ďalší dôkaz ako títo kvázi Covid – odborníci klamú a klamú……

….

Želáme im krásnych 4,9 %

02.02.2023

Túto záverečnú vetu som si minule prečítala v istom článku a musím povedať že ma celkom pobavila. Článok bol o Dzurindovej Modrej koalícii a presne toľko percent jej autor článku zaželal v najbližších voľbách. A ja dodávam že figu borovú. Žiadnych 4,9 percenta, to je až príliš. Tejto strane, ako aj strane Jablko, všetkým koaličným stranám, ako aj ich prípadným [...]

Konečne v Bratislave snežilo, ale…..

21.01.2023

Milujem sneh, ale v posledných rokoch sme si veľa snehu v Bratislave neužili. Už od novembra som túžobne čakala na sneh a dnes sa to stalo realitou. Akurát ten najnevhodnejší deň, v deň referenda. Keď som sa zobudila a videla som ten sneh, hneď som vedela že je zle. Lepší deň si prezidentka ani nemohla vybrať. Keby nebola prezidentkou, mohla by sa živiť ako rosnička 🙂 [...]

Igorkovi nevonia vlastná medicínka …..

27.11.2022

Lebo vraj nebude ustupovať vydieračom. Správne Igorko, vydieračom sa ustupovať nemá. Preto som neustúpila keď si nás vydieral ty. Alebo chceš povedať že celoplošné testovanie, tzv. SNP 2 nebolo vydieranie ? Že keď sa nedáš testovať tak nepôjdeš do roboty ? Ale keď teba vydierajú, tak sa ti to nepáči. No vychutnaj si vlastnú medicínku, buď chlap a neplač. A na ten [...]

Sanduová

Z moldavčiny je rumunčina. Ako to súvisí s Putinovou agresiou?

25.03.2023 18:00

Moldavská prezidentka Maia Sanduová podpísala dekrét o premenovaní štátneho jazyka krajiny z moldavčiny na rumunčinu. Čo na to Moskva a Bukurešť?

Lászlo Sólymos

Sólymos: Ak v septembri neuspejeme, môže to znamenať koniec menšinovej politiky

25.03.2023 17:50

Najbližšie parlamentné voľby budú podľa neho míľnikom pre menšinovú politiku na Slovensku.

Záborská, Majerský

Majerský nechce na kandidátke KDH Záborskej ľudí. Vyhovárať sa je absurdné, reagovala Kresťanská únia

25.03.2023 15:59, aktualizované: 17:30

Uviedol to predseda KDH po sobotnom zasadnutí Celoslovenskej rady.

Nord Stream

t-online: Na mieste explózií plynovodu Nord Stream operovali ruské vojenské lode

25.03.2023 15:40

Podľa webu t-online.de satelitné snímky ukazujú, že v noci 21. septembra vyplávali z ruskej námornej základne v Kaliningrade najmenej tri podozrivé lode.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 89
Celková čítanosť: 312454x
Priemerná čítanosť článkov: 3511x

Autor blogu

Kategórie