Založ si blog

Hurá do roboty !

Konečne po 4 mesiacoch nútenej prestávky zajtra idem ako mnoho iných pracovať.

Myslela som si že začnem tak pozvoľna ( predsa len som trocha vyšla z cviku ) lebo mnohí zákazníci sa ešte budú báť keďže ten Covid stále útočí. Lenže tí mali zrejme iný názor, lebo ma celý týždeň bombardovali telefonátmi a môj diár je celé nasledujúce dva týždne beznádejne plný. Predpokladám, že to je podobné u všetkých, ktorí poskytujú nejaké služby.

Tak keď už som celú dobu kritizovala všetky možné opatrenia, je namieste aby som konečne aj niečo pochválila. A chválim ten maličký závan zdravého rozumu, ktorý prejavila táto vláda, či pandemická komisia, prípadne ten Covid – automat. Ale možno to bol len výsledok toho enormného tlaku, ktorý bol na nich vyvíjaný z každej strany. Tak či onak, som rada že sa isté opatrenia uvoľnili a dúfam že ďalšie budú čoskoro nasledovať.

Po novom môže zamestnávateľ rozhodnúť či sa v práci bude musieť nosiť respirátor či rúško, o to lepšie pre mňa. Keďže ja zamestnávam samu seba, tak som si udelila výnimku z nosenia respirátora na pracovisku. Na základe ťažkej fyzickej práce, pretože ňou masáž bezpochyby je. Veď by som aj chcela vidieť toho borca, ktorý by vydržal hodinu masírovať v respirátore. Trebárs tých ktorí s respirátormi rečnia len pár minút na tlačovkách a predsa v ňom ledva chrčia , napr. takého Krčméryho či Mikasa.

Som rada aj tomu, že taktiež konečne zrušili nosenie rúšok v exteriéri. Síce len keď nemáte nikoho okolo seba v okruhu piatich metrov, ale to mi vôbec nevadí, rada tých ľudí obídem hoci aj na desať metrov. Hlavne nech už môžem aspoň vonku beztrestne dýchať čerstvý vzduch. Nie že by som doteraz vonku nosila rúška, ale už ma za to nikto nemôže buzerovať.

Veľmi sa teším a verím že všetci ktorí ste sympatizovali so mnou či s mnohými inými ktorí sme doteraz pracovať nemohli, sa budete tešiť s nami.

Tak prajem veľa pracovných úspechov všetkým ktorí od zajtra začínajú pracovať, ale aj všetkým tým ktorí pracujú neustále. A tým ktorí ešte pracovať nemôžu prajem, aby sa tak čo najskôr stalo.

Prečo mám radšej Rusov ako Američanov ?

16.04.2021

Preto že som Slovenka a Slovanka a Rusi sú tiež Slovania. A Slovania by mali držať spolu. Lebo naše mentality sú si blízke. Bližšie ako anglosaské, alebo hoci germánske. Aby bolo jasné, neodsudzujem žiadny národ. Všade sú ľudia dobrí aj zlí, pracovití aj leniví, slušní, aj zločinci. A keď mi ublíži jeden Američan, tak nebudem za to nenávidieť celý americký národ. [...]

Nemám rada Matoviča

13.04.2021

Rovnako nikoho z tejto vlády, takže ani náhodou ho nejdem obhajovať. A nepoznám jeho pohnútky, prečo tak urputne bojuje za Sputnik V. Ale v tomto boji mu fandím. Aj keď som antivaxer. Nemám záujem o žiadnu vakcínu, či už je z USA, Nemecka, Ruska či z Mongolska. Ale zastávam názor, že keď už vláda tak propaguje vakcináciu, lebo podľa nej je to jediná cesta ako poraziť [...]

A už sa zasa pustili do seba !

11.04.2021

Tak ako som predpokladala, ledva uplynulo pár dní od rekonštrukcie vlády a po všetkých tých rečiach ako bude už všetko v poriadku, ako budú odteraz dobre vládnuť a konečne začnú robiť svoju prácu za ktorú sú platení sa tá naša elita zasa len háda. Veď každá príležitosť je dobrá a aspoň majú výhovorku, prečo nič nerobia. Jeden už znova vyťahuje svoje [...]

Vladimír Lengvarský

Analytik: Centrálni plánovači si do kolónok v rozpočte zdravotníctva kreslia vymyslené sumy

07.05.2021 08:28

Takéto kroky sú podľa analytika INESS Martina Vlachynského krokom vzad v budovaní moderného, inovatívneho a nebyrokratického zdravotníctva.

SR NRSR Návrh Zákon Benefity Komunizmus Odobratie BAX

Kto bol v ŠtB, tomu chcú znížiť penziu. Aj vdovám a vdovcom

07.05.2021 07:29

Približne sedemtisíc ľuďom chcú koaliční poslanci znížiť dôchodky pre podporu bývalého komunistického režimu.

koronavírus, Budha

ONLINE: Taliani otvoria letnú turistickú sezónu v júni

07.05.2021 06:00, aktualizované: 07:36

Letná turistická sezóna v Taliansku sa má začať 2. júla, ale zatiaľ nie sú stanovené pravidlá pre turistov. Teraz sa dá dovolenkovať len s karanténou.

pocasie-7-5-2021

Studený máj, vrátia sa nočné mrazy

07.05.2021 00:00

Kto očakával, že bude teplo, nočné májové teploty ho schladia. Opäť prichádzajú nočné mrazy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 46
Celková čítanosť: 132598x
Priemerná čítanosť článkov: 2883x

Autor blogu

Kategórie