Založ si blog

Hurá do roboty !

Konečne po 4 mesiacoch nútenej prestávky zajtra idem ako mnoho iných pracovať.

Myslela som si že začnem tak pozvoľna ( predsa len som trocha vyšla z cviku ) lebo mnohí zákazníci sa ešte budú báť keďže ten Covid stále útočí. Lenže tí mali zrejme iný názor, lebo ma celý týždeň bombardovali telefonátmi a môj diár je celé nasledujúce dva týždne beznádejne plný. Predpokladám, že to je podobné u všetkých, ktorí poskytujú nejaké služby.

Tak keď už som celú dobu kritizovala všetky možné opatrenia, je namieste aby som konečne aj niečo pochválila. A chválim ten maličký závan zdravého rozumu, ktorý prejavila táto vláda, či pandemická komisia, prípadne ten Covid – automat. Ale možno to bol len výsledok toho enormného tlaku, ktorý bol na nich vyvíjaný z každej strany. Tak či onak, som rada že sa isté opatrenia uvoľnili a dúfam že ďalšie budú čoskoro nasledovať.

Po novom môže zamestnávateľ rozhodnúť či sa v práci bude musieť nosiť respirátor či rúško, o to lepšie pre mňa. Keďže ja zamestnávam samu seba, tak som si udelila výnimku z nosenia respirátora na pracovisku. Na základe ťažkej fyzickej práce, pretože ňou masáž bezpochyby je. Veď by som aj chcela vidieť toho borca, ktorý by vydržal hodinu masírovať v respirátore. Trebárs tých ktorí s respirátormi rečnia len pár minút na tlačovkách a predsa v ňom ledva chrčia , napr. takého Krčméryho či Mikasa.

Som rada aj tomu, že taktiež konečne zrušili nosenie rúšok v exteriéri. Síce len keď nemáte nikoho okolo seba v okruhu piatich metrov, ale to mi vôbec nevadí, rada tých ľudí obídem hoci aj na desať metrov. Hlavne nech už môžem aspoň vonku beztrestne dýchať čerstvý vzduch. Nie že by som doteraz vonku nosila rúška, ale už ma za to nikto nemôže buzerovať.

Veľmi sa teším a verím že všetci ktorí ste sympatizovali so mnou či s mnohými inými ktorí sme doteraz pracovať nemohli, sa budete tešiť s nami.

Tak prajem veľa pracovných úspechov všetkým ktorí od zajtra začínajú pracovať, ale aj všetkým tým ktorí pracujú neustále. A tým ktorí ešte pracovať nemôžu prajem, aby sa tak čo najskôr stalo.

Mám odkaz pre Cigánikovú a Nicholsonovú

16.09.2021

Lebo tieto dve dámy sa nezmestia do kože a provokujú a provokujú….. To bolo rečí od našich politikov keď tu bol pápež ako treba upokojovať vášne, ako sa máme spájať, ako máme šíriť dobro, lásku a mier….. A ešte si niekto trúfa povedať že nezaočkovaní šíria nenávisť a sú agresívni ? A pritom stále čítam a počúvam len o tom ako sa podaktorí [...]

Ďakujem pánovi doktorovi Weisovi

15.09.2021

Za to že pre nás tak urputne bojuje. Aj keď sa obávam že zbytočne. Narážam na jeho “ Otvorený list predsedovi vlády Slovenskej republiky „ Áno, bojuje aj inak. Jeho “ Podanie na Medzinárodný trestný súd v Haagu za vykonanie nepovolených medicínskych experimentov na ľuďoch “ vnímam veľmi pozitívne. Hoci keď vidím čo sa deje vo svete ohľadom covid [...]

Na Slovensku máme najlepšie vakcíny……

22.08.2021

Ako inak si máme vysvetliť že v mnohých krajinách s vyššou mierou zaočkovanosti ako u nás počet pozitívnych na koronavírus neustále rastie. Či už v médiách informovali o tom či tí naši pozitívne testovaní boli zaočkovaní či nezaočkovaní ? Stavím sa že keď u nás vo veľkom nastúpi tretia vlna o tom hovoriť nebudú. A keď budú, tak budú zasa klamať že tí [...]

navaľný navalnyj

Navaľnyj zostáva väzňom so sklonmi k úteku, súd zamietol jeho odvolanie

23.09.2021 16:53

Navaľnyj sa na pojednávaní zúčastnil prostredníctvom videokonferencie z väzenského tábora č. 2 v meste Pokrov, kde si odpykáva svoj trest.

právo, súd, spravodlivosť, rozsudok, justícia,

Zástupcovia justičných inštitúcií vyzývajú na odbornú diskusiu k systémovým zmenám

23.09.2021 16:42

Najvyšší súd, Generálna prokuratúra, Najvyšší správny súd a SAK sa nebránia verejnej kontrole, tá by však podľa nich mala ostať kontrolou a nie verejným nátlakom.

mikulec heger matovič

Mikulec vyjadril podporu čestným policajtom, premiér prosí občanov o trpezlivosť

23.09.2021 16:01

Podľa Matoviča frekvencia tlačových konferencií Smeru je dôkazom toho, že Mikulec je dobrý minister.

Dobré srdce

Dobré srdce nesmie chýbať. Nikomu

23.09.2021 15:20

Každá doba má svojich hrdinov. Aj táto. Sú nimi ľudia, ktorí majú láskavé srdce a starajú sa o iných. Tí najlepší si prevzali ocenenie Dobré srdce.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 198837x
Priemerná čítanosť článkov: 2924x

Autor blogu

Kategórie