Založ si blog

Hurá do roboty !

Konečne po 4 mesiacoch nútenej prestávky zajtra idem ako mnoho iných pracovať.

Myslela som si že začnem tak pozvoľna ( predsa len som trocha vyšla z cviku ) lebo mnohí zákazníci sa ešte budú báť keďže ten Covid stále útočí. Lenže tí mali zrejme iný názor, lebo ma celý týždeň bombardovali telefonátmi a môj diár je celé nasledujúce dva týždne beznádejne plný. Predpokladám, že to je podobné u všetkých, ktorí poskytujú nejaké služby.

Tak keď už som celú dobu kritizovala všetky možné opatrenia, je namieste aby som konečne aj niečo pochválila. A chválim ten maličký závan zdravého rozumu, ktorý prejavila táto vláda, či pandemická komisia, prípadne ten Covid – automat. Ale možno to bol len výsledok toho enormného tlaku, ktorý bol na nich vyvíjaný z každej strany. Tak či onak, som rada že sa isté opatrenia uvoľnili a dúfam že ďalšie budú čoskoro nasledovať.

Po novom môže zamestnávateľ rozhodnúť či sa v práci bude musieť nosiť respirátor či rúško, o to lepšie pre mňa. Keďže ja zamestnávam samu seba, tak som si udelila výnimku z nosenia respirátora na pracovisku. Na základe ťažkej fyzickej práce, pretože ňou masáž bezpochyby je. Veď by som aj chcela vidieť toho borca, ktorý by vydržal hodinu masírovať v respirátore. Trebárs tých ktorí s respirátormi rečnia len pár minút na tlačovkách a predsa v ňom ledva chrčia , napr. takého Krčméryho či Mikasa.

Som rada aj tomu, že taktiež konečne zrušili nosenie rúšok v exteriéri. Síce len keď nemáte nikoho okolo seba v okruhu piatich metrov, ale to mi vôbec nevadí, rada tých ľudí obídem hoci aj na desať metrov. Hlavne nech už môžem aspoň vonku beztrestne dýchať čerstvý vzduch. Nie že by som doteraz vonku nosila rúška, ale už ma za to nikto nemôže buzerovať.

Veľmi sa teším a verím že všetci ktorí ste sympatizovali so mnou či s mnohými inými ktorí sme doteraz pracovať nemohli, sa budete tešiť s nami.

Tak prajem veľa pracovných úspechov všetkým ktorí od zajtra začínajú pracovať, ale aj všetkým tým ktorí pracujú neustále. A tým ktorí ešte pracovať nemôžu prajem, aby sa tak čo najskôr stalo.

Fico je späť !

12.10.2023

Keďže sa už všetci ktorí chceli, k tejto téme vyjadrili, tak v krátkosti sa vyjadrím aj ja. Nedokážem totiž nevyjadriť tú radosť ktorú momentálne cítim. Radosť z toho ako voľby dopadli. A nielen voľby, ale aj povolebné zostavovanie vlády. Počas volebnej noci som ani oka zažmúriť nemohla, nie dovtedy kým som sa nedozvedela výsledok, kým som sa na vlastné oči a uši [...]

Sú exprezidenti Zeman, Klaus a expremiér Paroubek nevzdelaní dezoláti s nízkym IQ?

24.09.2023

Pýtam sa preto lebo podľa našich prieskumov len tí budú voliť Smer. A aby som nezabudla, navyše starší ľudia z vidieka. V tom prípade sa rada ocitám v spoločnosti týchto pánov, pretože aj ja budem voliť Smer. Títo páni ho síce zo zrejmých príčin voliť nebudú, avšak verejne mu prejavili podporu a želali mu výhru vo voľbách. Až tak veľa dôvodov ako jedna tunajšia [...]

Igorko, tebe už načisto šibe?

19.09.2023

Dnes som si po dlhšej dobe zapla televízor a to som nemala robiť, lebo ako prvého som tam v rámci predvolebnej kampani uvidela Matoviča. Ale keby len jeho… Najprv sa tam objavila pani Kušnírová a hovorila niečo v tom zmysle ( nebudem citovať lebo som si to nezapamätala presne, ale to nie je podstatné ) že jej dcéra si práve vyberala svadobné šaty ked ju zastrelili. A potom [...]

SR Bratislava NRSR parlament 9. schôdza BAX

Do programu schôdze pribudla sporná novela, poslanci odmietli viacero návrhov

27.02.2024 12:00, aktualizované: 12:09

O návrhu na skrátené legislatívne konanie by mali poslanci rokovať po utorkovom prvom bloku hlasovaní.

orlov

Putinov režim prirovnal k fašizmu. Orlov dostal za kritiku vojny 2,5 roka väzenia

27.02.2024 11:03, aktualizované: 11:49

Priamo zo súdnej siene bol 70-ročný ochranca ľudských práv pomerne ostentatívne v sprievode policajného komanda odvedený rovno do väzenia.

Kuzminiv

Je to Judáš, čakal som, že ho zabijú, pošpinil zavraždeného ruského pilota vlastný otec

27.02.2024 10:53

V októbri minulého roka bola v Rusku o Kuzminovovi odvysielaná reportáž. Podľa nej ruské úrady nariadili jeho likvidáciu.

PREMIÉR: Samit V4 v Prahe

Stroskotá V4 kvôli pomoci Ukrajine? Podľa Tuska nemá formát budúcnosť, Fico hovorí o scelovaní

27.02.2024 10:50, aktualizované: 11:51

Síce sa stretnutie ešte ani nezačalo, už ho sprevádzajú kontroverzie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 97
Celková čítanosť: 387705x
Priemerná čítanosť článkov: 3997x

Autor blogu

Kategórie