Založ si blog

Pán Čekan, nechcete vyvážať antivaxerov do rozvojových krajín už teraz ?

Ach, zabudla som, dnes je zakázané cestovať do zahraničia za účelom rekreácie.

Ale škoda, lebo ja osobne by som tam išla hoci aj hneď. A navyše na štátne trovy…… No neber to !

Prečo ? No preto.

Lebo je tam teplo a u nás je stále zima a ja zimu neznášam.

Lebo tam nie je žiaden Covid – teror. Žiadne zákazy vychádzania, žiadne zatvorené obchody či pohostinstvá, žiadne povinné respirátory. A čuduj sa svete, ešte stále nevymreli.

A nevymreli preto, lebo na rozdiel od civilizovanej Únie v rozvojových krajinách sa Covid lieči lacnými a účinnými liekmi. Ale u nás sa to nesmie. Presne to povedal pán Mesík. Nesmie sa to, lebo tieto lieky sú lacné ako piesok. A to nemôžeme urobiť tým farmafirmám, veď kto by už len kupoval drahé neúčinné lieky, keby boli k dispozícii lacné a účinné. A preto Európska lieková agentúra nedoporučila liek Ivermektín, ale vraj je to preto, lebo neexistuje dostatok štúdií o tomto lieku, čiže je experimentálny. Ale že všetky vakcíny proti C – 19 sú taktiež experimentálne a ľudia im robia pokusných králikov, to nikomu z týchto expertov nevadí. A tak ako ďalej tvrdí pán Mesík, ak by tento liek bol objednaný, dovezený a celoplošne nasadený, tak táto choroba, ktorá nás tu sužuje už rok, do 10 dní zmizla z povrchu zemského. A to predsa nechceme….. veď potom by mnohí prišli o svoje exluzívne príjmy. Čiže môžeme očakávať, že spochybňovanie a boj proti Ivermektínu bude pokračovať naďalej. No človek nemusel byť ani jasnovidcom, aby vedel dopredu, že presne takto to s týmto liekom dopadne.

No ja sa však pýtam tak ako aj mnoho iných ľudí. Pokiaľ je šanca, že by nám tento liek mohol pomôcť, nie je povinnosťou každej vlády ho ľuďom zabezpečiť ? Nie je povinnosťou každého lekára takúto liečbu skúsiť ? A to si píšte, že zdravotnícki pracovníci veľmi dobre vedia, že tento liek funguje. Ako inak sa dá vysvetliť keď pred istým časom vláda dala doviesť “ pár “ kusov a vzápätí sa po tom zľahla zem ? A žiadny bežný človek sa k lieku nedostal. Prečo asi ? Lebo si to rozobrali oni sami, aj s lekárnikmi.

Skúsim uviesť príklad. Ak by človek dostal rakovinu a lekári by sa ho snažili liečiť bežnou chemoterapiou či ožarovaním, no napriek ich snahe by mu to nepomohlo a lekári by mu oznámili, že mu nevedia pomôcť, tak každý normálny človek by sa snažil vyskúšať akúkoľvek, aj experimentálnu liečbu, aby si zachránil život. Skúsil by aj alternatívnu medicínu, akupunktúru, liečiteľa, či hoci aj šamana. Veď ublížiť mu to už nemôže a za pokus to stojí. Tak sa znova pýtam, prečo naša vláda nechce vyskúšať liečbu, ktorá je k dispozícii, keď žiadna iná nie je ? Najmä ak nám neustále tvrdí, ako jej záleží na našich životoch.

Keď sme už pri tých šamanoch. Osobne poznám jedného človeka, ktorý obdržal diagnózu v podobe neliečiteľnej formy rakoviny, vraj má tak pol roka života pred sebou. Bolo to pred 20 rokmi a bol to dosť solventný podnikateľ, ktorý mal kontakty rôzne vo svete. Niekto mu doporučil istého šamana v Thajsku, tak tam vycestoval. A ten ho skutočne vyliečil. Dotyčnému sa v Thajsku zapáčilo, ostal tam žiť, všetko na Slovensku predal a dnes je tam šťastne ženatý s Thajčankou a veselo si tam ďalej podniká. Kto neverí, nemusí, nikoho nepresviedčam, len oznamujem. A poznám xy ďalších ľudí, ktorí sa z rakoviny, či z iných chorôb vyliečili alternatívnou medicínou. Takže nezatracovala by som lacné, prírodné, či experimentálne lieky. Nehovoriac o tom, že Ivermektín nie je žiadny experimentálny liek, veď sa používa 40 rokov a teda vedľajšie účinky sú známe. Dokonca nemám problém s vakcínami, ktoré sú rokmi overené. Práve nedávno mi moja obvodná lekárka oznámila, že by som sa mala dať preočkovať proti tetanu. Tak som tak urobila.

Problém mám len s týmito novými, neoverenými experimentálnymi vakcínami. S tým mám veľký problém. Aj preto, lebo tomu robia veľkú propagandu a silou mocou sa nás snažia presvedčiť, že to je jediná možnosť ako sa zbaviť pandémie a pritom to nie je pravda. Ešte mi vadí aj tá neinformovanosť a zavádzanie. Vôbec totiž nehovoria o tom, čo nám to môže spôsobiť z dlhodobého hľadiska / veď ani nemôžu však, možno tak za 2 – 3 roky ? / ale naopak stále sa nám snažia len bez dôkazov tvrdiť, že vakcína je bezpečná. Proste som taký neveriaci Tomáš. Neverím týmto farmafirmám a neverím tejto vláde.

Kto už by len veril tejto vláde ? Snáď len ich fanatický volič. Veď už aj “ slepý “ musí vidieť a “ hluchý “ musí počuť ten chaos a bordel, ktorý tu už rok vládne, nehovoriac o posledných týždňoch. Ani to nebudem rozoberať, veď každý vie o čo sa jedná. Poviem len, že ani v poslednej rozvojovej krajine nie je vo vláde taký bordel ako u nás.

Už týždne nás tu zabávajú svojimi politickými hrami, aby sme nemysleli na to v akom marazme žijeme, že tu denne obmedzujú zdravých ľudí a chorých neliečia. Týždne okrem hádok, dohadovania sa a deľby moci medzi sebou nič nerobia, nevykonávajú prácu za ktorú sú nami platení a pritom svoj plat dostávajú v plnej výške na rozdiel od mnohých iných ľudí. Polovica ministerstiev ostalo bez ministrov a v podstate sa nič nestalo. Nikomu nechýbajú, či sú tam alebo nie sú, žiaden rozdiel. Podľa môjho názoru sú politici najneužitočnejšie tvory na svete. Nič nevyrábajú, netvoria, nepomáhajú. Keby sa všetci niekam vyparili, svet by sa točil normálne ďalej, každý by si robil svoju robotu a všetko by fungovalo aj bez nich.

Bohužiaľ keď už raz svet vymyslel politikov, tak si už bez nich život nevie ani predstaviť, aspoň nateraz. Možno raz príde aj krajší svet, svet bez politikov a politických strán, ale toho sa už asi nedožijeme.

Avšak myslím si, že momentálne jediné, čo nám pomôže, sú predčasné voľby. Samozrejme vláda sa tomu bude do poslednej chvíle brániť, veď kto by chcel odísť od plného koryta ? A tie ich trápne argumenty, že s predčasnými voľbami sa vráti tá stará “ smeromafia „…..No ak by som si mala vybrať, tak by som si vybrala radšej tú starú mafiu namiesto tej novej. Netvrdím, že predošlé vlády boli bez chyby, no ľudia frflali vždy, nech už bol pri moci ktokoľvek. Fico vraj je mafián a zlodej. No ak na to niekto má dôkazy, tak nech ho udá, veď udávanie je dnes nielen dovolené, ale aj odporúčané. Ale to asi nikto nemá, inak by už bol Fico vo väzení, nie ? A keď dôkazy nie sú, tak všetky tieto reči sú nepodstatné a bezpredmetné.

Ale to čo sa deje teraz, nie je len obyčajné frflanie, je to absolútna nespokojnosť veľkej masy ľudí s vládnutím týchto “ slušnoľudí „. S touto vládou, ktorá mala byť najlepšia, akú kedy Slovensko malo….

Nikdy som nebola “ ficovolič „, ale Fico nie je len politik, ale aj štátnik, vie sa správať, aj vystupovať a má 30 ročné skúsenosti v politike, na rozdiel od tých dnešných amatérov. Preto si myslím, že jediný človek, ktorý by dokázal tento bordel dať do poriadku je on. Keď nie on, tak niekto iný, ale nech už preboha niekto ten bordel uprace. A je mi jedno či so mnou niekto súhlasí, alebo nie, je to môj názor. Tak si držme palce a dúfajme, že prídu aj lepšie časy či už s Ficom, alebo bez neho…..

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Prečo ? Časť 2. Prečo budem voliť Fica ?

22.02.2022

Lebo rada štvem ľudí. No nie všetkých, iba tých, ktorí Fica nenávidia a nenávidia ho tak veľmi, až sa tou nenávisťou priam zadúšajú. Ale keď sa ich spýtate, prečo ho tak nenávidia, tak buď nevedia povedať, alebo odpovedia trápnou frázou ktorú im denne médiá a dnešná vláda sugerujú, že je mafián a kradol. A ja sa pýtam, ktorý politik pred Ficom nekradol a kde sú [...]

Prečo ? Časť 1. Prečo už nechcem byť členom politickej strany ?

19.02.2022

Koncom mája 2021 som vstúpila do hnutia Republika. A teraz z nej vystupujem, resp. moje členstvo v tomto roku skončí ak nezaplatím členský poplatok. Prečo ? No rozhodne nie preto že by som princípy a ideológiu tejto strany neuznávala. Naopak plne s ňou súhlasím. Myslím si že každý kto chcel vidieť a počuť, tak mohol zistiť že táto strana denne od jej vzniku prezentuje [...]

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

Trump

U Trumpa našla FBI tajné dokumenty, je podozrivý zo špionáže

12.08.2022 23:05

Podľa informácií denníka The Washington Post sa agenti FBI hľadali aj dokumenty k jadrovým zbraniam.

Ukrajina Rusko Krym výbuchy základňa uarus

Pentagón: Nevieme, čo spôsobilo výbuch na Kryme, naše zbrane to neboli

12.08.2022 22:30

Neposkytli sme nič, čo by Ukrajincom umožnilo zaútočiť na Krym, povedal vysokopostavený americký predstaviteľ.

Cetinje

Strieľal hlava-nehlava. Muž v čiernohorskej Cetinji zabil 10 ľudí vrátane dvoch detí

12.08.2022 20:26, aktualizované: 23:17

Cieľom 34-ročného útočníka boli ľudia, ktorí bývali v jeho dome ako nájomníci.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 282278x
Priemerná čítanosť článkov: 3401x

Autor blogu

Kategórie