Založ si blog

Srandičky, sci-fi, alebo megakonšpirácia?

Vyberte si vážení čitatelia. Každopádne nasledujúce riadky sú vymyslené, nikde som ich nečítala, nepočula ani nevidela. Je to len čisto moja bujná fantázia. Nuž čo mám robiť, keď nemôžem pracovať, je zima, v záhrade žiadna robota, tak prvýkrát v živote si môžem dovoliť taký luxus ako je nuda. Preto veľa čítam, počúvam, premýšľam a tentokrát aj vymýšľam.

Budem vychádzať z toho, čo je dnes v móde a teda že za všetko môže Fico. Tak som si položila otázku, čo keď aj za dnešnú situáciu môže Fico? Teraz tým nemyslím to čo mu vyčítajú ako je rozkradnutý štát, nefunkčné zdravotníctvo, súdy, mafia, korupcia, atď. A nemyslím ani ten koronavírus, že by ho dal vyrobiť, alebo importovať na Slovensko 🙂 Ale ma napadlo, čo ak mal informácie vopred, že tu ten vírus bude a preto v tom čase tu nechcel vládnuť ? Viem že počas volieb už nebol oficiálne premiérom, ale verím že zo zákulisia vládol. A nejako zariadil aby tu dnes vládol niekto iný. Teda presne ten, kto tu vládne. Aby nie on bol ten zlý, kto bude musieť robiť nepopulárne opatrenia kvôli ktorým ho budú zatracovať a nenávidieť. Lebo povedzme si otvorene, ak by tu dnes ešte vládol Fico a robil by podobné opatrenia ako Matovič, ktoré ničia ekonomiku, ľudské životy a práva, tak by mu to ľudia netolerovali skoro rok, ale dávno by jeho vláda padla a už by nikdy nemal šancu na návrat. A myslím, že Matovič by bol prvý, ktorý by burcoval ľudí do ulíc, tak ako to robil za Ficovej vlády a najviac by vykrikoval ako sa tu všetko ničí, len aby položil Ficovu vládu. Proste by robil presne to, čo terajšej opozícii vyčíta, teda že sa všemožne snažia položiť jeho vládu. A podotýkam, že Fico to zďaleka nerobí tak agresívne, ako to robil on.

Podľa tejto konšpirácie by mal Fico v istom bode, keď už má národ toho plné zuby, prísť s nejakým riešením, alebo zázrakom, ktorý ho z tohto koronaotroctva oslobodí. Podľa prieskumov má Fico tak málo percent, že už skoro žiadnu šancu vrátiť sa k moci nemá. Ale keby dokázal vrátiť život do normálu, čo myslím úplne všetci chceme, tak by bol hrdinom a mal by šancu sa vrátiť. Za seba môžem povedať, že ktokoľvek by tomuto dokázal urobiť koniec, tak nielenže ho budem voliť, ale dokonca života velebiť. Bez ohľadu na to čo Fico napáchal, ho považujem za inteligentného a schopného človeka. Preto mi je záhadou, ako mohol tak Matoviča podceniť ? Keď mu tak stúpala popularita a percentá, prečo to nejako nezastavil ? Veď v politike sa robia všemožné špinavosti a on mal vtedy keď vládol, veľkú moc. Tak keby chcel, mohol by ho nejakým zákonným spôsobom zdiskreditovať, ( veď I.M. nie je “ ľalia biela “ ) aby tie voľby nevyhral. A práve preto sa dlho nad tým zamýšľam, ako mohol pripustiť, aby tie voľby vyhral ? Či to bolo len tým, že ho podcenil, alebo ho z hore uvedených dôvodov nechal vyhrať zámerne.

No dôkazom toho, že čo píšem je nepravda, je fakt, že ani Fico, ani Pellegrini nič “ zázračné “ nerobia, aby nám ľuďom pomohli, aby nás z týchto sr.čiek pod vedením tejto vlády dostali. Alebo možno len zatiaľ nie ? Možno ešte neprišiel ich čas ?

Ešte k Pellegrinimu. Vysvetlí mi niekto, ako je možné, že v prieskumoch má tak veľa percent ? Že keby teraz boli voľby, tak by ich vyhral ? Prečo ľudia nevedia odpustiť Ficovi čo napáchal, ale kľudne to odpustia jemu ? Opravte ma prosím, nebol on náhodou dlhé roky členom práve tej istej strany a rovnako z nej neťažil kým bolo dobre a keď už nebolo tak zbehol ? Ja si myslím, že by sme si my Slováci mali uvedomiť, že so zlom neskoncujeme tak, že si zvolíme ďalšie zlo.

Ale aby som bola k Pellegrinimu spravodlivá, kvitujem mu to, že sa nevzdáva a keď sa mu nepodarilo zbierať podpisy k referendu o predčasných voľbách počas celoplošného skríningu, tak sa vynašiel inak. Možno mu poradil Fico ? Veď pán Fico, takto sa to robí do psej matere, no nie ? Tlačivo na podpis sa dá stiahnuť na internete, ale vraj ich budú posielať ľuďom aj do schránok, môžeme ho podpísať a poslať poštou. Tak sa teším a s radosťou podpíšem, snáď nám táto vláda nezruší aj poštu 🙂 Aj keď mnohí sú skeptickí a tvrdia, že referendum neprejde, ja sa snažím byť optimistická a budem veriť, že áno. Čo iné nám ostáva ako nádej a viera ? A aj keď iniciátora tejto aktivity voliť nebudem, nenahnevám sa, ak predsa len budúce voľby vyhrá, lebo všetko je lepšie, ako to, čo je teraz.

Nikomu nechcem našepkávať, koho by mal voliť, len apelujem na ľudí, ktorým koronaopatrenia vadia rovnako ako mne a chceli by aby sa skončili, aby porozmýšľali nad tým, kto z dnešných existujúcich strán je najviac proti týmto opatreniam ? A teda ak by náhodou vyhrali voľby, kto by nás tu nedusil rúškami, testovaním, prípadným povinným očkovaním, či zatváraním ekonomiky ?

P.S. Viete aký je najvtipnejší výrok Matoviča podľa mňa ? Vraj toto bude tá najlepšia vláda aká kedy na Slovensku bola……

Vážení priatelia aj (nie) priatelia lúčim sa s vami

28.02.2022

Tento blog bude môj posledný, predpokladám na dlhšiu dobu. Reagujem tak na novoprijatý zákon ktorý porušuje slobodu prejavu. Podľa mňa sa týmto vraciame do totality, ktorá sa v mene tzv. pandémie postupne zavádza už dva roky a tento zákon je len tou povestnou poslednou kvapkou. Márne vláda svoju snahu odôvodňuje potrebou nových opatrení súvisiacich s konfliktom na Ukrajine. [...]

Prečo ? Časť 2. Prečo budem voliť Fica ?

22.02.2022

Lebo rada štvem ľudí. No nie všetkých, iba tých, ktorí Fica nenávidia a nenávidia ho tak veľmi, až sa tou nenávisťou priam zadúšajú. Ale keď sa ich spýtate, prečo ho tak nenávidia, tak buď nevedia povedať, alebo odpovedia trápnou frázou ktorú im denne médiá a dnešná vláda sugerujú, že je mafián a kradol. A ja sa pýtam, ktorý politik pred Ficom nekradol a kde sú [...]

Prečo ? Časť 1. Prečo už nechcem byť členom politickej strany ?

19.02.2022

Koncom mája 2021 som vstúpila do hnutia Republika. A teraz z nej vystupujem, resp. moje členstvo v tomto roku skončí ak nezaplatím členský poplatok. Prečo ? No rozhodne nie preto že by som princípy a ideológiu tejto strany neuznávala. Naopak plne s ňou súhlasím. Myslím si že každý kto chcel vidieť a počuť, tak mohol zistiť že táto strana denne od jej vzniku prezentuje [...]

sulik, matovic

Politológ Koziak: Menšinová vláda je cesta k predčasným voľbám

13.08.2022 06:00

Ak naozaj vznikne menšinová vláda, nebude funkčná. Je to cesta k predčasným voľbám. Určite preto bude rásť napätie v spoločnosti, hovorí politológ Tomáš Koziak.

Ukrajina, Rusko, vojna, Belgorod, Charkov

ONLINE: Pentagón má už jasno. Letisko na Kryme zbombardovali Ukrajinci

13.08.2022 05:55

USA tvrdia, že za výbuchmi na ruskej leteckej základni Saky je streľba ukrajinskej armády. Tá poďla nich vyvíja silný tlak na Rusov pri Chersone aj Charkove.

Kórea USA Juhočínske more torpédoborec

Ďalší olej do ohňa. Američania plánujú cvičenie v Taiwanskom prielive

12.08.2022 23:25

USA čoskoro predstavia "ambiciózny plán" posilnenia hospodárskych a obchodných vzťahov s Taiwanom.

Trump

U Trumpa našla FBI tajné dokumenty, je podozrivý zo špionáže

12.08.2022 23:05

Podľa informácií denníka The Washington Post sa agenti FBI hľadali aj dokumenty k jadrovým zbraniam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 83
Celková čítanosť: 282284x
Priemerná čítanosť článkov: 3401x

Autor blogu

Kategórie