Založ si blog

Srandičky, sci-fi, alebo megakonšpirácia?

Vyberte si vážení čitatelia. Každopádne nasledujúce riadky sú vymyslené, nikde som ich nečítala, nepočula ani nevidela. Je to len čisto moja bujná fantázia. Nuž čo mám robiť, keď nemôžem pracovať, je zima, v záhrade žiadna robota, tak prvýkrát v živote si môžem dovoliť taký luxus ako je nuda. Preto veľa čítam, počúvam, premýšľam a tentokrát aj vymýšľam.

Budem vychádzať z toho, čo je dnes v móde a teda že za všetko môže Fico. Tak som si položila otázku, čo keď aj za dnešnú situáciu môže Fico? Teraz tým nemyslím to čo mu vyčítajú ako je rozkradnutý štát, nefunkčné zdravotníctvo, súdy, mafia, korupcia, atď. A nemyslím ani ten koronavírus, že by ho dal vyrobiť, alebo importovať na Slovensko 🙂 Ale ma napadlo, čo ak mal informácie vopred, že tu ten vírus bude a preto v tom čase tu nechcel vládnuť ? Viem že počas volieb už nebol oficiálne premiérom, ale verím že zo zákulisia vládol. A nejako zariadil aby tu dnes vládol niekto iný. Teda presne ten, kto tu vládne. Aby nie on bol ten zlý, kto bude musieť robiť nepopulárne opatrenia kvôli ktorým ho budú zatracovať a nenávidieť. Lebo povedzme si otvorene, ak by tu dnes ešte vládol Fico a robil by podobné opatrenia ako Matovič, ktoré ničia ekonomiku, ľudské životy a práva, tak by mu to ľudia netolerovali skoro rok, ale dávno by jeho vláda padla a už by nikdy nemal šancu na návrat. A myslím, že Matovič by bol prvý, ktorý by burcoval ľudí do ulíc, tak ako to robil za Ficovej vlády a najviac by vykrikoval ako sa tu všetko ničí, len aby položil Ficovu vládu. Proste by robil presne to, čo terajšej opozícii vyčíta, teda že sa všemožne snažia položiť jeho vládu. A podotýkam, že Fico to zďaleka nerobí tak agresívne, ako to robil on.

Podľa tejto konšpirácie by mal Fico v istom bode, keď už má národ toho plné zuby, prísť s nejakým riešením, alebo zázrakom, ktorý ho z tohto koronaotroctva oslobodí. Podľa prieskumov má Fico tak málo percent, že už skoro žiadnu šancu vrátiť sa k moci nemá. Ale keby dokázal vrátiť život do normálu, čo myslím úplne všetci chceme, tak by bol hrdinom a mal by šancu sa vrátiť. Za seba môžem povedať, že ktokoľvek by tomuto dokázal urobiť koniec, tak nielenže ho budem voliť, ale dokonca života velebiť. Bez ohľadu na to čo Fico napáchal, ho považujem za inteligentného a schopného človeka. Preto mi je záhadou, ako mohol tak Matoviča podceniť ? Keď mu tak stúpala popularita a percentá, prečo to nejako nezastavil ? Veď v politike sa robia všemožné špinavosti a on mal vtedy keď vládol, veľkú moc. Tak keby chcel, mohol by ho nejakým zákonným spôsobom zdiskreditovať, ( veď I.M. nie je “ ľalia biela “ ) aby tie voľby nevyhral. A práve preto sa dlho nad tým zamýšľam, ako mohol pripustiť, aby tie voľby vyhral ? Či to bolo len tým, že ho podcenil, alebo ho z hore uvedených dôvodov nechal vyhrať zámerne.

No dôkazom toho, že čo píšem je nepravda, je fakt, že ani Fico, ani Pellegrini nič “ zázračné “ nerobia, aby nám ľuďom pomohli, aby nás z týchto sr.čiek pod vedením tejto vlády dostali. Alebo možno len zatiaľ nie ? Možno ešte neprišiel ich čas ?

Ešte k Pellegrinimu. Vysvetlí mi niekto, ako je možné, že v prieskumoch má tak veľa percent ? Že keby teraz boli voľby, tak by ich vyhral ? Prečo ľudia nevedia odpustiť Ficovi čo napáchal, ale kľudne to odpustia jemu ? Opravte ma prosím, nebol on náhodou dlhé roky členom práve tej istej strany a rovnako z nej neťažil kým bolo dobre a keď už nebolo tak zbehol ? Ja si myslím, že by sme si my Slováci mali uvedomiť, že so zlom neskoncujeme tak, že si zvolíme ďalšie zlo.

Ale aby som bola k Pellegrinimu spravodlivá, kvitujem mu to, že sa nevzdáva a keď sa mu nepodarilo zbierať podpisy k referendu o predčasných voľbách počas celoplošného skríningu, tak sa vynašiel inak. Možno mu poradil Fico ? Veď pán Fico, takto sa to robí do psej matere, no nie ? Tlačivo na podpis sa dá stiahnuť na internete, ale vraj ich budú posielať ľuďom aj do schránok, môžeme ho podpísať a poslať poštou. Tak sa teším a s radosťou podpíšem, snáď nám táto vláda nezruší aj poštu 🙂 Aj keď mnohí sú skeptickí a tvrdia, že referendum neprejde, ja sa snažím byť optimistická a budem veriť, že áno. Čo iné nám ostáva ako nádej a viera ? A aj keď iniciátora tejto aktivity voliť nebudem, nenahnevám sa, ak predsa len budúce voľby vyhrá, lebo všetko je lepšie, ako to, čo je teraz.

Nikomu nechcem našepkávať, koho by mal voliť, len apelujem na ľudí, ktorým koronaopatrenia vadia rovnako ako mne a chceli by aby sa skončili, aby porozmýšľali nad tým, kto z dnešných existujúcich strán je najviac proti týmto opatreniam ? A teda ak by náhodou vyhrali voľby, kto by nás tu nedusil rúškami, testovaním, prípadným povinným očkovaním, či zatváraním ekonomiky ?

P.S. Viete aký je najvtipnejší výrok Matoviča podľa mňa ? Vraj toto bude tá najlepšia vláda aká kedy na Slovensku bola……

Tak a je dokonané…..

07.04.2024

A vraj nemôžu mať všetko. A už majú všetko. Alebo ešte nie ? Vraj Fico chce ovládnuť aj súdnu moc. Vraj tentokrát už celkom určite ráno nevyjde slnko. Vraj je po demokracii. Vraj tu bude ozajstná totalita ako za socíku. Asi nás znova “ zadrátujú “ všetko nám znárodnia, ovládnu médiá a aby toho nebolo málo, možno nakoniec aj tí Rusi prídu ako v [...]

Prečo som volila p. Harabina ?

25.03.2024

( venované blogerke Luna 5 ) V prvom rade jej ďakujem, že nás voličov Harabína nenazvala priamo hlupákmi, len ľuďmi, ktorí nerozmýšľajú racionálne. Nemyslím si že sme nerozmýšľali racionálne, ale budiž. Za druhých nemôžem hovoriť, ale za seba môžem povedať, že som nevolila podľa toho, koho mi podsúvali médiá a prieskumy, ale podľa toho koho som chcela mať za [...]

Fico je späť !

12.10.2023

Keďže sa už všetci ktorí chceli, k tejto téme vyjadrili, tak v krátkosti sa vyjadrím aj ja. Nedokážem totiž nevyjadriť tú radosť ktorú momentálne cítim. Radosť z toho ako voľby dopadli. A nielen voľby, ale aj povolebné zostavovanie vlády. Počas volebnej noci som ani oka zažmúriť nemohla, nie dovtedy kým som sa nedozvedela výsledok, kým som sa na vlastné oči a uši [...]

Zuzana Dolinková

SaS kritizuje Dolinkovú za nečinnosť aj ustupovanie SNS. Niektoré zámery premiéra Fica však liberáli vítajú

15.04.2024 15:06

Poslanci zároveň poukázali na to, že šéfke rezortu odovzdali návrhy s viac ako sto opatreniami, ktoré možno okamžite realizovať.

dupkala

Odsúdeného Rudolfa Dupkalu nahradil v krajskom zastupiteľstve Peter Cvengroš

15.04.2024 14:24

Dupkala dostal za prijímanie úplatku päťročný nepodmienečný trest odňatia slobody.

sanitka,

Ďalší útok v Sydney: Biskupa a veriacich pobodali počas kázne

15.04.2024 14:19

Polícia dodala, že zatkla muža, ktorý spolupracuje pri počiatočnom vyšetrovaní.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 393531x
Priemerná čítanosť článkov: 3975x

Autor blogu

Kategórie