Založ si blog

Pozdravujem pán Andrásy

Tak som si prečítala odkaz Olivera Andrásyho čo koluje po internete a ostala som v nemom úžase, že jedna ľudská bytosť môže vôbec niečo také vyhlásiť o inej ľudskej bytosti.

Tento pán píše, citujem “ Pán premiér, ja by som sa na vašom mieste v tejto situácii venoval prioritne tomu, aby čo najskôr boli zaočkovaní všetci, ktorí sa zaočkovať chcú. Tí čo sa nechcú, na tých kašľať, nech skapú. Aspoň bude menej sprostých ľudí. „

Nuž, neviem či sa tento pán nechal inšpirovať našou vládou, ktorá svojich občanov nazýva tiež všelijako, ale prečo nie, veď ryba smrdí od hlavy, keď sa tak môžu vyjadrovať politici, prečo by sa nemohli aj ostatní ?

Na tých “ sprostých “ reagovať ani nebudem, kto je sprostý a kto nie, na to máme každý svoj názor a to ukáže až čas. Len sa chcem spýtať pána Andrásyho, či už počul o karme ? Inak povedané, keď niekto želá inému smrť, veľmi ľahko sa mu to môže vrátiť. Takže by som na jeho mieste bola veľmi opatrná s takýmito výrokmi. Ešte by som ho rada upozornila, že kapú iba zvieratá, ľudia umierajú.

K tomu očkovaniu ešte jedna poznámka. Prečo sa propagátori vakcín tak veľmi snažia všetkých dotlačiť do očkovania ? Prečo im nestačí, ak sa dajú zaočkovať len tí, ktorí naozaj chcú ? Veď keď sa dajú zaočkovať, tak im od nás neočkovaných nič nehrozí lebo budú chránení. Že nebudú ? Aha, vlastne tak by to malo byť, ak by to boli normálne vakcíny. No keďže nie sú, tak vraj aj zaočkovaní môžu chorobu dostať a šíriť. Takže sa pýtam aký je rozdiel medzi zaočkovaným a nezaočkovaným ? Podľa mňa nijaký. Námietka ? Že rozdiel je v tom ak očkovaní schytajú covid tak budú mať ľahší priebeh a neumrú ? S tým na mňa prosím nechoďte. Keďže nie som riziková skupina, som dokonale zdravá a mám silnú imunitu, tak budem na tom rovnako. A nielen ja, ale vyše 99 percent populácie prežije ak na tento vírus ochorie.

Prečo by som teda podľa Andrásyho mala byť “ sprostá “ a prečo by som mala “ skapať “ keď ten vírus dostanem ? Ja takto negatívne nezmýšľam, vlastne sa touto, ani inými chorobami nezaoberám, radšej sa starám o to ako byť zdravý. Navyše ja mám toľko roboty a povinností, že nemám čas byť chorá ani umrieť -:) Ale čo sa má stať, nech sa stane….Keď už mám umrieť, tak radšej na covid ako na neznáme nežiadúce účinky po vakcíne. Pretože áno, ľudia už po vakcíne umreli a možný súvis s vakcínou pripustili už aj naše úrady. A vôbec ma nezaujíma či to bolo od vakcíny, faktom je, že to bolo po vakcíne.

No ja aj tak neverím, že som za 15 mesiacov nemala tú “ česť “ a nikdy som sa nedostala do kontaktu s infikovaným človekom. A veru že som sa ľuďom vôbec nevyhýbala, ale celú dobu som sa snažila žiť tak normálne ako sa len dalo. Takže buď som covid prekonala a ani neviem o tom, alebo ma ochránila moja imunita. Preto nechápem, prečo by to odteraz malo byť inak.

Každopádne by som bola rada keby propagátori vakcín vzali do úvahy, že my ktorí sa nechceme dať očkovať, sme svojprávni, je to naše zdravie, naše telo a náš život. Preto si s ním môžeme robiť čo chceme a nech nám už konečne dajú pokoj. V normálnom svete normálni ľudia by mali rešpektovať slobodnú vôľu každého človeka. Ale my už bohužiaľ v normálnom svete nežijeme, lebo všetko čo doteraz bolo normálne a prirodzené, dnes už nie je.

Na záver ja, antivaxer na rozdiel od pána Andrásyho mu prajem dlhý a šťastný život.

Zúri vo vláde schizofrénia ?

17.06.2021

Iste si pamätáte ako Matovič pred časom nabádal slovenské ženy aby mali viac detí. Podľa hesla “ Milujte sa a množte sa „. Sulík zasa tvrdí aby deti rodili úspešné ženy. Tak si myslím že by sa mali dohodnúť, lebo takto neviem čo vlastne chcú. Majú rodiť viac úspešné ženy, neúspešné alebo všetky ? Jasné že vlády by chceli zvýšiť populáciu, veď [...]

Pani prezidentka ďakujeme za „náhubkový zákon „

10.06.2021

Tento mnohými veľmi kritizovaný zákon, ktorý pani prezidentka bez váhania podpísala, ma necháva úplne chladnou. Pretože aj keď mnohé moje články vyznievajú kriticky, určite nikoho neurážam, nedehonestujem, neponižujem, ani sa nikomu nevyhrážam a už vôbec nijakej chránenej osobe nespôsobujem psychickú ujmu a nezhoršujem kvalitu jej života. Keď už kritizujem, tak [...]

Ľudia čo sa to s vami deje ?

02.06.2021

Pred pár dňami som si prečítala článok o Ibrahimovi Maigovi. Ako ho admin polície nazval úbožiakom a tupcom. Len preto že si dovolil mať vlastný názor v rozpore s vládnou propagandou. Škoda že je z umelcov jediný, ktorý dokáže vyjadriť svoj názor, aj keď je to nepohodlné. Vlastne nie, aj Paľo Habera sa už ozval, že naši politici nie sú na jeho koncertoch vítaní. S [...]

Matovič

Všetky nitky manipulovania vyšetrovaní vedú k Matovičovi, tvrdí Erik Tomáš

19.06.2021 13:41

Podľa Gyimesiho by prípadné dôkazy o činnosti organizovanej skupiny manipulujúcej vyšetrovania boli posunuté policajnej inšpekcii.

György Gyimesi

Gyimesi Matovičovi odporúča Sputnik: Ak sme oň bojovali, bola by to bodka

19.06.2021 13:17

Ak chceme byť konzistentní v tom, čo hovoríme a v tom, čo robíme, tak by sme mali vydržať až do konca. Preto poslanec Gyimesi odporúča Matovičovi Sputnik.

Čaputová pracovný výjazd Zemplín

Čaputová: Kríza politická a pandemická bola nesmierne zlá kombinácia

19.06.2021 12:14

V nasledujúcom období sa chce prezidentka intenzívnejšie venovať sociálnym témam.

karafa, Yun

Slováka, ktorý s partnerkou vraždil v Kanade, chytili v Budapešti

19.06.2021 11:10

Olivera Karafu a jeho partnerku Yun "Lucy" Lu Liovú prezýva kanadská tlač novodobí Bonnie a Clyde.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 152570x
Priemerná čítanosť článkov: 2879x

Autor blogu

Kategórie